MENU
NIP 775 262 03 64
Nazwa Firmy: Agromika Michał Kiciński
WWW: https://opryski.com
Adres Pniewo 80b
Miejscowość Bedlno
Kod pocztowy 99-311
Telefon 795 492 446

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Efektywność oraz czystość plonów w dużym stopniu zależy od jak najszybszego wyeliminowania chwastów. W tym celu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego środka wpływającego destrukcyjnie na genotyp niechcianych roślin. Najlepszą opcją jest rozpylany w postaci zawiesiny olejowej Huzar Activ. Oprysk, dzięki zastosowaniu emolientu zapobiegającego spłynięciu i przez to pozwalającego na utrzymanie się preparatu na liściach, jest bardzo skuteczny, a osiągane rezultaty satysfakcjonujące.

Produkt ten jest łatwo dostępny w sprzedaży wysyłkowej. Zamówienia online przyjmuje kadra firmy Agromika Michał Kiciński, działającej od lat na polskim rynku. W ofercie klient znajdzie specjalistyczne herbicydy mające różne zastosowanie. Proponowane środki ochrony roślin można nabyć zarówno w niewielkich, jak i kilkulitrowych opakowaniach, w zależności od zapotrzebowania oraz ilości przeznaczonego pod oprysk areału. 

Firma działa jako dobrze zaopatrzona hurtownia. Pracownicy są w stanie dostarczyć w krótkim czasie pojedyncze i hurtowe zamówienie w przystępnej cenie. Realizują zlecenia cykliczne dla jednostek publicznych, przedsiębiorstw branżowych oraz dużych gospodarstw rolnych, dowożąc produkty w postaci płynnej, półpłynnej lub proszkowej, przeznaczone do wytworzenia zawiesiny opryskowej, zachowując jednocześnie wszelkie wymagane standardy bezpieczeństwa wyznaczone przez ADR.

Obecnie hurtownia rozpoczęła też dystrybucję nasion. Na liście sprzedażowej można znaleźć specjalnie wyselekcjonowane mieszanki do wysiewu przeznaczonego na użytek domowy lub przemysłowy. Dostawca zapewnia, że dostępne w ofercie ziarna są odporne na większość występujących współcześnie chorób. Jeżeli klient jest zainteresowany dodatkową ochroną, na przykład przed grzybami i bakteriami atakującymi plony, może skorzystać z pomocy pracowników zajmujących się realizacją zamówień. Są w stanie zaproponować kupującemu produkty spełniające jego oczekiwania, każdorazowo informują też, jak należy je stosować, by osiągnąć zamierzony efekt.

Data dodania: 21-02-2023
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://opryski.com/pl/p/Huzar-Activ-Plus-1L/425

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu