MENU
NIP 7732271624
Nazwa Firmy: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
WWW: https://aniflex.pl/
Adres Piaskowa 138
Miejscowość Tomaszów Mazowiecki
Kod pocztowy 97-200
Telefon (+48) 44 789 08 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Pragnąc wypromować swój produkt i sprawić, że będzie on chętnie kupowany, warto zdecydować się na taki rodzaj opakowań, który przyciągnie wzrok. Odpowiednio zaprojektowane naklejki czy etykiety nie tylko zainteresują potencjalnego klienta, ale też dostarczą informacji o produkcie, a nawet o firmie. Pragnąc odnieść sukces, warto zwrócić się do profesjonalistów doskonale znających trendy marketingowe i umiejących stworzyć takie naklejki czy opakowania, które rzeczywiście będą reklamą danego produktu i zaowocują zwiększeniem sprzedaży.

Poszukując do współpracy firmy, która byłaby w stanie wykreować identyfikację produktu zgodną z oczekiwaniami, warto zainteresować się ofertą firmy Aniflex. Jest to przedsiębiorstwo od lat istniejące na rynku, specjalizujące się w projektowaniu i produkcji etykiet samoprzylepnych termokurczliwych, a także opakowań typu "flexible packaging". Dysponuje doskonale wyposażonym parkiem maszynowym, odpowiednimi materiałami, wśród których klient z pewnością znajdzie takie, które będą mu odpowiadać oraz doświadczoną, pełną pomysłów załogę.

Firma ta wykona najbardziej skomplikowane zlecenie dzięki temu, że dysponuje fleksograficzną i cyfrową technologią druku i może zrealizować duży i niewielki nakład. Specjaliści firmy są w stanie wydrukować etykiety z wyjątkowym, indywidualnym projektem graficznym dla klientów chcących zbudować pozytywne relacje z konsumentami.

Chcąc oznakować produkty cechujące się nieregularnym kształtem, warto zdecydować się na etykiety typu "shrink sleeve" pokrywające niemal całe opakowanie, co pozwali na naniesienie druku o większym potencjale marketingowym. Są one drukowane zarówno w technologii fleksograficznej, jak i cyfrowej, a wybór jednej z nich uzależniony jest od wielkości zamówienia.

Data dodania: 11-02-2023
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://aniflex.pl/oferta/etykiety-termokurczliwe

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu