MENU
NIP
Nazwa Firmy: Szamanka Agata
WWW: https://szamankaagata.pl
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Telefon 888911416

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Usługi wróżek są niezwykle zróżnicowane. To specjalistki w wielu różnych aspektach, w tym programowaniu podświadomości, stawianiu kart, a także prowadzeniu różnego rodzaju kursów i warsztatów, których celem jest przekazanie tajemnej wiedzy innym osobom. Na stronie internetowej szamankagata.pl można zapoznać się z ofertą specjalistki, która chce podzielić się swoją szeroką wiedzą z zakresu ezoteryki.

Celem wzięcia udziału w warsztatach jest przywrócenie kontaktu z własną duchowością. W tym celu stosuje się wiedzę ezoteryczną. Często wykorzystywane narzędzia to między innymi wróżby, rytuały, tarot oraz afirmacje. Celem ich wykorzystania jest wejście w świat pozamaterialny, a tym samym pogłębienie swojej świadomości, uwolnienie potencjału oraz rozwiązanie problemów, które niekiedy ciągną się przez całe pokolenia. Lepsze zrozumienie samego siebie przynosi również natychmiastową poprawę w różnych sferach życia, w tym między innymi w karierze oraz relacjach z innymi. Magiczne warsztaty sprawiają, że ich uczestnicy czują się pewniejsi siebie. Zyskują więcej energii do działania i realizowania swoich pomysłów. Znika w nich uczucie lęku i bezsilności, co przekłada się również na lepsze samopoczucie. Celem uczestnictwa w zajęciach jest również nauka dogłębnej medytacji. W ramach warsztatów wróżka uczy również pracy z energiami, które nie są widoczne na co dzień dla ludzkiego oka. W ofercie znajduje się także stawianie tarota. Jest to prastara praktyka, która pozwala uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Dzięki temu klient zyskuje świadomość konsekwencji wszystkich podejmowanych przez siebie decyzji, a także jest zmotywowany do tego, aby samemu się rozwijać. Tarot jest również niezwykle cennym źródłem życiowej inspiracji. Podczas stawiania tarota wróżka jest w pełni obiektywna, nawet wtedy, gdy ułożenie kart jest niekorzystne. Wówczas klient może liczyć na jej wsparcie oraz pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji życiowej. Do wyboru jest także wiele innych kart, w tym karty klasyczne oraz duchowe karty wiccańskie.

Więcej szczegółów zostało podanych na stronie internetowej wróżki. Działa ona stacjonarnie w gabinecie znajdującym się w Saskiej Kępie w Warszawie. Istnieje możliwość skontaktowania się z nią drogą telefoniczną. Obsługuje ona klientów również w języku angielskim.

Data dodania: 03-02-2023
Autor: Ada Wieczorek
Źródło:
https://szamankaagata.pl/oferta/wrozka-warszawa/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu