MENU
NIP 6781010745
Nazwa Firmy: Madejski Spółka Jawna
WWW: https://grafenprofessional.eu/
Adres Kornela Makuszyńskiego 28
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-752
Telefon 12 683 96 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prace związane z konserwacją samochodów, urządzeń domowych, maszyn produkcyjnych i wielu innych sprzętów mechanicznych wymagają właściwego przygotowania. Niezbędne są odpowiednie narzędzia, a często także środki chemiczne, smary i kleje, które pozwalają na skuteczne działanie. Korzystając z tego rodzaju produktów warto kierować się opinią poprzednich użytkowników. Jeśli dany środek sprawdził się wcześniej, można bez obaw po niego sięgnąć. 

Wśród producentów chemii motoryzacyjnej i budowlanej znaleźć można między innymi firmę Grafen Professional. W jej portfolio są przede wszystkim kleje stosowane na różnych podłożach oraz uszczelniacze, które skutecznie wypełniają przestrzenie na przykład w strukturach budynku. Warto też wspomnieć o silikonach o różnym przeznaczeniu. Wśród nich jest również wersja sanitarna, bez której trudno sobie wyobrazić łączenie ceramiki łazienkowej z podłożem. 

Dużą część oferty zajmują środki przeznaczone dla motoryzacji. Jest wśród nich uniwersalny zmywacz do hamulców. Można go kupić w opakowaniach o różnej pojemności. Bardzo popularna wśród indywidualnych użytkowników jest wersja dostępna w sprayu. Środek został umieszczony w półlitrowej puszce, która wygodnie leży w ręku. Zmieści się w każdej szafce w garażu lub piwnicy. Oprócz tego zmywacz można kupić w bańkach o pojemności dwudziestu pięciu litrów. Taka ilość przydaje się z kolei w pracy warsztatów mechanicznych i działów technicznych w firmach produkcyjnych. 

Preparat jest przeznaczony do wszystkich powierzchni, na których występuje tarcie. Skutecznie czyści nawierzchnie z pyłów, smarów i plam. Pozwala przygotować części mechaniczne do dalszych prac. Wielu użytkowników sięga po wspomniany zmywacz przy wielu innych okazjach. Stosują go między innymi do przygotowania skrzyń biegów do dalszych prac remontowych czy też czyszczenia narzędzi zabrudzonych w warsztacie. Środek bardzo szybko działa i równie szybko się ulatnia. Nie pozostawia plam i odbarwień i może być stosowany w różnej temperaturze.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu