MENU
NIP 952-11-50-540
Nazwa Firmy: Ecobag Network Sp. z. o.o.
WWW: https://ecobagnetwork.eu/
Adres Prandoty 150
Miejscowość Zbąszyń
Kod pocztowy 64-360
Telefon + 48 501 466 028

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Uniwersalność oraz wielofunkcyjność toreb papierowych sprawia, że są wykorzystywane w wielu sytuacjach. Interesują się nimi właściciele firm z różnych branż, chcący iść z duchem czasu oraz zrezygnować z opakowań z tworzyw sztucznych, które stwarzają zagrożenie dla środowiska naturalnego. Papier to biodegradowalny i bezwonny materiał, który może mieć kontakt z żywnością. Sprawdza się w branży spożywczej, eventowej, reklamowej, kosmetycznej i nie tylko. Producent oferujący papierowe opakowania w różnych kształtach i wymiarach udostępnia katalog pod adresem ecobagnetwork.eu i zapewnia szybką realizację zamówień. Jego klientami są przedsiębiorcy zainteresowani wytrzymałymi torebkami na zakupy, na które można nanosić wybrane przez siebie grafiki lub napisy.

Możliwość zadrukowywania powierzchni torebek doceniają szczególnie małe firmy, dysponujące ograniczonym budżetem. Zwiększają one rozpoznawalność marki i wzbudzają zaufanie. Opakowania papierowe stanowią podstawę przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą naturalnych kosmetyków, zdrowej żywności czy artykułów ekologicznych. Najczęściej służą konsumentom do przenoszenia zakupów, ponieważ są niepodatne na obciążenia i mają solidne uchwyty.

Proponowane torebki coraz częściej zastępują foliowe jednorazówki, gdyż ograniczają zużycie plastiku i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. To wyroby wielokrotnego użytku wykorzystywane chętnie w gospodarstwach domowych, przykładowo do przechowywania rzeczy, co ułatwia zachowanie porządku w pokojach. Do najważniejszych zalet, jakimi się cechują, zalicza się:

  • wszechstronność,
  • małą wagę,
  • uniwersalny charakter,
  • wygodę użytkowania.

Niektóre torebki mają usztywniane dno i sprawdzają się jako opakowania prezentowe, przykładowo na butelki z napojami alkoholowymi.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu