MENU
NIP
Nazwa Firmy: STALPOL SAFES SP. Z O.O.
WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl
Adres Szubińska 101d
Miejscowość Białe Błota k/Bydgoszczy
Kod pocztowy 86-005
Telefon +48 52 381 42 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Obowiązujące w Polsce przepisy regulują kwestie związane z przechowywaniem broni. Powinna znajdować się w bezpiecznym miejscu, poza zasięgiem dzieci oraz osób, które nie mają uprawnień, by z niej korzystać. Gdzie zatem chować strzelby, pistolety i amunicję? Dobrym rozwiązaniem jest szafa na zamek zaprojektowana specjalnie w tym celu. Wyróżnia się klasą antywłamaniowości na poziomie S1. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem sejfy-stalpol.pl.

Najlepsze konstrukcje sejfów na broń opierają się na grubym korpusie, dwuściankowych drzwiach oraz mocnych bolcach do ryglowania. Wewnętrzny lub zewnętrzny zamek elektroniczny skutecznie zapobiega dostaniu się do wnętrza skrytki osobom ku temu niepowołanym. Szafę warto umieścić na uboczu, poza widokiem gości, w dyskretnym miejscu.

Właścicielom broni często zależy na praktycznej przestrzeni do ułożenia swoich strzelb i pistoletów. Z tego względu warto wybierać sejfy wyposażone w specjalistyczne uchwyty, na których można zawiesić broń długą lub krótką. Sprawdzonym rozwiązaniem są też przestawne półki, które łatwo zdemontować i umieścić w wybranym przez siebie miejscu. Właściciel urządzi wnętrze skrytki zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami, liczbą strzelb i amunicji.

Dobrym pomysłem jest kupowanie sejfów bezpośrednio u producenta. Wówczas można skorzystać z dodatkowych opcji spersonalizowania produktu. Inwestor może na przykład zlecić pomalowanie korpusu na dowolnie wybrany przez siebie kolor z palety RAL. Ponadto dostępne są różne rodzaje okuć, w tym klamki chromowane X, Y lub modele trójramienne. Wśród dodatkowych opcji znajdują się wewnętrzne maty z kieszeniami, zawiasy zewnętrzne oraz lewe drzwi.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu