MENU
NIP 5170403426
Nazwa Firmy: Decormint
WWW: https://www.decormint.com/
Adres Zaczernie 190
Miejscowość Zaczernie
Kod pocztowy 36-062
Telefon +4817 275 52 81

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Istnieje kilka sposobów na odmienienie wnętrza w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach finansowych, a jednym z nich jest inwestycja w fototapety. Są to produkty znane nie od dziś, zdobiące pomieszczenia prywatne oraz komercyjne, które tworzy się z różnych materiałów. Obecnie wykorzystywane techniki nadruku dają szansę cieszenia się pięknymi, nasyconymi oraz wyrazistymi krajobrazami, zdjęciami roślin lub zwierząt czy napisami. Fototapety to nic innego jak „zwykłe” tapety, na które naniesiono wybrane grafiki bądź fotografie. Obecnie firmy nie tylko proponują własne wzory, ale też dają możliwość stworzenia ozdób na indywidualne zamówienie.

Interesują się nimi osoby znudzone widokiem gładkich ścian oraz takie, które szukają pomysłów na optyczne powiększenie wnętrz. Umiejętnie dobrane fototapety sprawiają bowiem, że pomieszczenia wydają się większe niż w rzeczywistości. Są one do nabycia na stronie decormint.com, prowadzonej przez przedsiębiorstwo Decormint. Jego klientami są nie tylko osoby prywatne, ale też właściciele lokali, takich jak restauracje czy kawiarnie, chcący stworzyć klimatyczne przestrzenie, w których przebywanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Fototapety należy nakładać na gładkie i suche powierzchnie. Zadanie to nie wymaga doświadczenia ani zaopatrywania się w specjalistyczne sprzęty, dlatego poradzi sobie z nim każdy. Można je umieszczać na całych ścianach lub wybranych fragmentach, przykładowo za kanapą czy w okolicy drzwi. Sprawdzają się w domach i mieszkaniach z dziećmi czy zwierzętami, ponieważ są łatwe w utrzymaniu w czystości. Zabrudzenia pojawiające się na powierzchni mogą być usuwane ścierką.

Opisywane ozdoby mogą być kładzione w kuchniach. Nie każdy wie, że niektóre fototapety nie chłoną wilgoci i nie niszczą się pod jej wpływem. Zainteresowanie wzbudzają te pokryte warstwą kleju, co ułatwia nanoszenie na wybrane powierzchnie. Za najtańsze uznaje się fototapety papierowe, które coraz częściej są zastępowane ich lateksowymi odpowiednikami, odznaczającymi się wysoką gramaturą i idealną gładkością.

Data dodania: 01-02-2023
Autor: Julianna Baranowska
Źródło:
https://www.decormint.com/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu