MENU
NIP
Nazwa Firmy: Eldrew Km-maszyny
WWW: https://www.km-maszyny.pl
Adres Modrzewiowa 5
Miejscowość Stalowa Wola
Kod pocztowy 37-450
Telefon 604 442 530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Na piły formatowe składają się maszyny tnące, nazywane tarczowymi. Wykorzystuje się je do cięcia drewna bądź materiałów drewnopodobnych, takich jak płyty laminowane, niezależnie od twardości. Umożliwiają cięcie wzdłużne, poprzeczne lub pod wybranym kątem, dzięki czemu zapewniają precyzję obróbki i małe straty materiałowe. To doskonała alternatywa dla pił ręcznych, będąca podstawą nowoczesnych i zautomatyzowanych zakładów, chcących iść z duchem czasu. Z reguły są sprzedawane wraz z wózkami jezdnymi, przykładnicami poprzecznymi oraz stołami bocznymi.

Najważniejszym elementem każdego urządzenia jest agregat, wymagający wyregulowania wysokości za pomocą pokręteł lub ręcznie. Są one zaliczane do urządzeń tnących, które zapewniają precyzyjne prowadzenie materiału. Część z nich jest wyposażana w prowadnice poprzeczne lub wzdłużne oraz ekrany umożliwiające odczyty cyfrowe. Firmą zajmująca się sprzedażą tego typu sprzętów jest Eldrew. To znany dostawca współpracujący z klientami o różnych potrzebach, jakimi są z reguły właściciele zakładów produkcyjnych.

Czekają na nich funkcjonalne sprzęty o nieskomplikowanej obsłudze, które odznaczają się cichą pracą, małym ryzykiem występowania usterek oraz starannością wykonania. Wyprodukowano je z części niepodatnych na działanie korozji, które nie niszczą się pod wpływem nacisków bądź częstej i intensywnej eksploatacji. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się nowoczesna pilarka formatowa z podcinakiem, umieszczanym przed główną tarczą. Jego zadaniem jest tworzenie nacięć w szczelinach oraz docinanie krawędzi, co sprawia, że brzegi materiałów poddawanych obróbce są idealnie gładkie i wolne od drzazg.

Pilarki dostępne w katalogu wyposażono w szereg elementów, przekładających się na bezpieczeństwo operatorów i komfort pracy. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim prowadnice umieszczane na szynach z miarkami, pokrętła, dzięki którym można ustawiać kąt nachylenia tarcz oraz ograniczniki. Urządzenia te sprawdzają się w zakładach produkujących elementy stolarki okiennej, części meblowe, zadaszenia, wiaty garażowe lub drzwi.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu