MENU
NIP 8781141980
Nazwa Firmy: CZP Premium Mariusz Szefler
WWW: https://czppremium.pl/
Adres Białkowo 39A
Miejscowość Golub-Dobrzyń
Kod pocztowy 87-400
Telefon 607 042 741

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Produkty wykonane z papieru cieszą się dużą popularnością, głównie ze względu na ekologiczny charakter tego materiału. Najczęściej wykorzystywane są wyroby przeznaczone do suszenia rąk, a także do robienia porządków w domu, takie jak ręczniki kuchenne.

Na stronie internetowej czppremium.pl została opisana firma, której specjalnością są różnego rodzaju wyroby papierowe. Do wyboru jest między innymi papier ZZ, który swoją nazwę wziął od sposobu, w jaki układają się jego poszczególne warstwy. Świetnie nadaje się on do szybkiego wytarcia rąk, dlatego znajduje zastosowanie głównie w toaletach publicznych. Doskonale sprawdzi się również w gospodarstwie domowym. Produkt otrzymał atest potwierdzający bezpieczeństwo jego stosowania, może być zatem wykorzystywany również przez alergików i osoby z wrażliwą skórą. Można zakupić go w różnych wersjach kolorystycznych, w tym kolorze białym, zielony, szarym i brązowym. Powstaje on z masy celulozowej połączonej z papierem pochodzącym z makulatury, dzięki czemu stanowi niezwykle ekologiczny produkt. Zachowuje przy tym wszystkim wymagane właściwości.

Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem wielu innych wyrobów papierowych, w tym ręczników kuchennych, papieru toaletowego, papieru dla piskląt oraz jumbo rolli. Przykłada szczególną uwagę do zapewnienia wysokiej jakości oferowanego asortymentu. Pracownicy firmy są w stanie udzielić kompleksowego doradztwa w zakresie wyboru papieru o odpowiednich właściwościach. Oferta stale się poszerza, dlatego warto być z nią na bieżąco. Podmiot zajmuje się obsługą klientów z różnych części Polski, a także realizuje zlecenia zza granicy. Jego główna siedziba znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Data dodania: 08-01-2023
Autor: Katarzyna Woźniak
Źródło:
https://czppremium.pl/reczniki-zz/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu