MENU
NIP
Nazwa Firmy: Tablitek
WWW: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/
Adres Mickiewicza 27
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-835
Telefon 61 84 77 883

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Choć w strefie Schengen można bezproblemowo poruszać się bez poddawania się kontrolom granicznym, obowiązek ten nadal obowiązuje na przejściach między Polską a takimi krajami, jak Ukraina, Białoruś i Rosja. Generuje to konieczność wyrobienia sobie dokumentu uprawniającego do wjazdu na teren wspomnianych państw. 

Przed złożeniem wniosku o wydanie lub przedłużenie ważności paszportu należy udać się do zakładu fotograficznego w celu zamówienia zdjęcia identyfikacyjnego. Jest ono  niezbędne, gdyż za jego pomocą można zweryfikować tożsamość danej osoby. To zapis biometryczny, którego zadaniem jest wyeksponowanie fizycznych cech obejmujących rejon twarzy. 

Sposób wykonania fotografii do dokumentów typu paszport jest regulowany prawnie. Dlatego też nie poleca się wykonywać jej samodzielnie, tylko znaleźć w swojej okolicy realizatora, który specjalizuje się w tego rodzaju usłudze oraz posiada odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Lokalizacje co najmniej kilka punktów, w których można zamówić zdjęcia paszportowe (jeden w Poznaniu) można znaleźć na stronie fotografie-pieczatki-wizytowki.pl.

Skorzystanie z powyższej oferty to możliwość uzyskania w bardzo krótkim terminie (nawet kilku minut) fotografii, które są wykonywane aparatami typu lustrzanka, z opcją retuszu kolorów i korekty wyglądu (na przykład usunięcia chwilowych niedoskonałości, takich jak wypryski czy niechciane rumieńce). Fotograf, starając się sprostać oczekiwaniom klienta, zawsze proponuje do wglądu co najmniej kilka zdjęć, z których zamawiający wybiera to, które, jego zdaniem, jest najlepsze. W zakładzie otrzymuje się nie tylko określone odbitki. Pracownicy są w stanie przenieść obrobione fotografie na popularne nośniki cyfrowe, takie jak płyty CD czy pendrive'y. To doceniana opcja, gdyż daje to możliwość ponownego wydruku, jeśli zajdzie taka potrzeba, bez konieczności kolejnych odwiedzin u fotografa.

Obsługa punktów w Poznaniu, Pile, Kaliszu i Lesznie proponuje też zdjęcia do innych dokumentów, np. dyplomów, prawa jazdy, itp. 

Data dodania: 23-12-2022
Autor: Ada Wieczorek
Źródło:
http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu