MENU
NIP 6661340983
Nazwa Firmy: Producent śrub Kristal Aniela Erber
WWW: https://www.kristal.net.pl
Adres Sienkiewicza 37
Miejscowość Sompolno
Kod pocztowy 62-610
Telefon 730 200 666

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przydomowa altanka to marzenie wielu osób posiadających wolną przestrzeń na działce. Wbrew pozorom jej wykonanie nie jest trudne ani czasochłonne, jeśli ma się odpowiednie narzędzia oraz materiały. Aby konstrukcja była stabilna, z pewnością potrzebna jest wylewka, w której można zatopić wsporniki i podstawę. Elementem mocującym może być także kotwa do betonu. To niedrogie, ale proste w montażu rozwiązanie, dzięki któremu w łatwy sposób łączy się ściany altanki z podłogą, a następnie wypełnia wolne przestrzenie według własnego pomysłu.

Poszukując dostawcy, w którego ofercie można znaleźć niezbędne do budowy całej konstrukcji wyposażenie, warto zajrzeć na stronę kristal.net.pl. Pod podanym linkiem działa hurtownia online, której kadra zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją własnych wyrobów, prowadzi też sprzedaż produktów innych firm, polskich i zagranicznych. Zróżnicowany wybór sprawia, że każdy klient z pewnością znajdzie potrzebne mu towary w dowolnej ilości, w zależności od potrzeb.

Dostawca proponuje wkręty i kofty przeznaczone do łączenia nie tylko drewna, ale także metalu oraz stali. Daje to sporą dowolność w doborze poszczególnych elementów składających się na konstrukcję planowanej altanki, dzięki czemu jest ona nie tylko stabilna i wytrzymała, ale też prezentuje się estetycznie. Dostępne w sprzedaży złączki są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co także gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez konieczności wymiany. Jeżeli spoiwa są widoczne i wpływają na wygląd całości, można je pokryć pasującą farbą bądź impregnatem. 

Kadra hurtowni jest w stanie przedstawić ofertę, która jest nie tylko zróżnicowana, ale też przystępna cenowo. Pracownicy zapraszają do kontaktu osoby planujące realizację własnych pomysłów lub po prostu zainteresowane doposażeniem swojego kącika majsterkowicza. Dostawca zachęca też do nawiązania współpracy długoterminowej przedstawicieli biznesowych działających w takich branżach, jak budownictwo oraz usługi remontowo-wykończeniowe.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu