MENU
NIP 2220390984
Nazwa Firmy: Doma Pak
WWW: https://www.domapak.com/
Adres Bratków 40
Miejscowość Mysłowice
Kod pocztowy 41-400
Telefon +48 600-027-402

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa sprawia, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co kupuje. Dotyczy to także przedsiębiorców, którzy chętniej rezygnują z plastiku i zastępują go innymi materiałami. W przeszłości w supermarketach oraz mniejszych sklepach spotykano głównie torebki foliowe, które szybko się niszczyły i nie sprawdzały się w przypadku cięższych rzeczy. Współcześnie są zastępowane ich papierowymi odpowiednikami, mającymi wytrzymałe uchwyty, a niekiedy usztywniane dna. Są one nienachalnym i jednocześnie skutecznym nośnikiem reklamowym, promującym markę małym kosztem. Ich powierzchnia może być bowiem zadrukowywana zgodnie z preferencjami nabywców. Zazwyczaj decydują się oni na umieszczenie nazwy prowadzonej działalności oraz logotypu, nieco rzadziej danych kontaktowych.

Ekologiczne torby papierowe to wyroby wielokrotnego użytku, w których można przenosić zakupy lub inne rzeczy. Odznaczają się starannością wykonania i uniwersalnością, dlatego niekiedy są używane jako opakowania na prezenty. Wyroby te mogą być poddawane procesowi recyklingu, a na dodatek z biegiem czasu ulegają biodegradacji, czego nie można powiedzieć o ich foliowych odpowiednikach. Przedsiębiorcy decydujący się na ich zakup idą z duchem czasu i pokazują, że stan środowiska nie jest im obojętny, co przekłada się na lepszy wizerunek firmy, która sprawia wrażenie godnej zaufania.

Na uwagę zasługuje także cena torebek papierowych, która jest na tyle niska, że na ich zakup może pozwolić sobie wielu zainteresowanych. Są one do nabycia na stronie domapak.com, prowadzonej przez doskonale zaopatrzone przedsiębiorstwo, współpracujące z klientami o różnych potrzebach. Jego katalog obejmuje estetyczne opakowania jednorazowe z papieru o odpowiedniej gramaturze. Występują one w kilku wariantach kolorystycznych i mogą być zadrukowywane w dowolny sposób.

Zazwyczaj opisywane torebki są wykorzystywane do pakowania zakupów spożywczych, choć nie jest to regułą. Z tego powodu znajdują zastosowanie w aptekach, sklepach odzieżowych, supermarketach czy drogeriach. Można umieszczać w nich także dania na wynos, sprzedawane w niektórych restauracjach. Firma proponuje bezwonne wyroby, które nie wpływają na smak ani zapach jedzenia. Doskonale wpasowują się w trend eko i mogą mieć skręcane lub płaskie uchwyty, które rzadko się niszczą.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu