MENU
NIP
Nazwa Firmy: DiT-Usługi
WWW: https://www.dezynsekcja-pro.pl
Adres Grudziądzka 76
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-165
Telefon 513 726 796

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Szczury oraz myszy szukają schronienia na stałe lub tymczasowo (głównie na okres jesienno-zimowy) w siedliskach człowieka. Gryzonie można spotkać głównie w piwnicach budynków wielorodzinnych, kanalizacjach, w okolicach wiat śmietnikowych czy w magazynach oraz zakładach produkujących żywność. Ich obecność stanowi spore zagrożenie dla ludzi, a także domowych zwierząt. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że szczury są nosicielami kilkudziesięciu różnych odczynów chorobotwórczych. Osoby mające styczność z odchodami gryzoni mogą narazić się na zarażenie takimi chorobami jak m.in. salmonelloza, tyfus, toksoplazmoza czy włośnica. 

Jakie można wyróżnić metody deratyzacji?

Tego typu działania są jak najbardziej skuteczne w walce ze szczurami i myszami, pod warunkiem doboru odpowiedniej metody i zastosowania specjalistycznego sprzętu. Warto podjąć współpracę z doświadczoną firmą, która działa zgodnie z obowiązującymi normami. Najczęściej pracownicy wykorzystują następujące techniki unieszkodliwiania gryzoni:

  • mechaniczne (gilotynki, pułapki żywołowne lub zatrzaskowe),
  • fizyczne (zastosowanie ultradźwięków oraz prądu),
  • chemiczne (pestycydy oraz rodentycydy w formie m.in. granulatu, płynu, proszku czy pianki, a także zatrutego pokarmu).

We Wrocławiu deratyzacja jest usługą realizowaną przez firmę DiT — Usługi. Przeszkoleni pracownicy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt oraz skuteczne preparaty, które pozwalają szybko pozbyć się niechcianych szkodników. Stosowane metody zostają dobrane do liczby gryzoni, a także rodzaju i wielkości pomieszczeń, w których się osiedliły. Warto wspomnieć, że marka świadczy dodatkowe usługi, takie jak dezynfekcja i ozonowanie, które dobrze przeprowadzić po odszczurzaniu.

Data dodania: 29-11-2022
Autor: Marcelina Głowacka
Źródło:
https://www.dezynsekcja-pro.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu