MENU
NIP 1230968504
Nazwa Firmy: REMITECH RENATA MICHALSKA
WWW: https://remitech.pl/
Adres Książąt Mazowieckich 15
Miejscowość Czersk
Kod pocztowy 05-530
Telefon 48535388380

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jednym z elementów niezbędnych do przetrwania współczesnych przedsiębiorstw jest automatyzacja procesów produkcji. Pragnąc być konkurencyjnym na rynku, nie można z niej zrezygnować. Procesowi temu powinien zostać poddany przynajmniej transport wewnętrzny, który zapewni szybką dostawę surowców, półproduktów itp. Decydując się na wprowadzenie takich rozwiązań można zwiększyć wydajność firmy i zmniejszyć koszty produkcji, dzięki zastąpieniu człowieka w tak uciążliwej czynności, jak przenoszenie przedmiotów o znacznej wadze.

Szukając specjalistów zajmujących się produkcją urządzeń odpowiednich do zoptymalizowania systemu transportu, warto zainteresować się ofertą firmy projektującej i budującej rozmaite rozwiązania, idealnie dopasowane do oczekiwań i specyfiki działalności firmy zamawiającego. Może ona zaproponować solidne i odporne na intensywne użytkowanie przenośniki rolkowe, które sprawdzą m.in. w:

  • zakładach produkcyjnych,
  • centrach logistycznych,
  • magazynach,
  • obiektach przemysłowych.

Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości trwałe profile aluminiowe oraz mocne tworzywa sztuczne, dlatego konstrukcje te są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie środków chemicznych. Producent wyposaża je w bezawaryjny, odporny na trudne warunki pracy napęd, pozwalający na przenoszenie różnych artykułów w dowolnym kierunku. Jest to sprzęt cechujący się:

  • wysoką odpornością na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne,
  • szybkim montażem,
  • łatwością konserwacji i naprawy,
  • znoszeniem dużych obciążeń,
  • nowoczesnymi, elektronicznymi sterownikami.

Urządzenia te są dostępne również bez napędu, w wersji grawitacyjnej, które mogą zostać wykorzystane w wielu dziedzinach gospodarki.

Przedsiębiorstwo to od lat świadczy usługi w zakresie wykonawstwa różnych elementów do automatyzacji nie tylko transportu. Wystarczy odwiedzić stronę remitech.pl, aby poznać pełen zakres jego działań. Są tam też dane do kontaktu telefonicznego i e-mailowego dla przedsiębiorców, którzy pragnęliby skorzystać z jego bogatej oferty.

Data dodania: 29-11-2022
Autor: Marcelina Głowacka
Źródło:
https://remitech.pl/przenosniki-rolkowe/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu