MENU
NIP 7780151970
Nazwa Firmy: B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.
WWW: http://www.confero.pl/
Adres Sianowska 37/2
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-431
Telefon +48 61 663-86-88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Konferencje to spotkania, dzięki którym można dowiedzieć się czegoś nowego oraz poznawać specjalistów funkcjonujących w podobnych branżach. Dają one szansę budowania pozytywnego wizerunku marki oraz zwiększania rozpoznawalności na rynku. Podstawą jest jednak wybór odpowiedniego miejsca, w jakim odbędzie się takie przedsięwzięcie. Nie wszystkie firmy dysponują bowiem na tyle dużą przestrzenią, by zaprosić gości do biura, w jakim mają siedzibę. Dobra wiadomość jest taka, że dziś istnieje szereg obiektów, które można wynająć na wybrany przez siebie okres.

Zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza spotkania w eleganckich hotelach, zapewniających dostęp do napojów i przekąsek oraz licznych atrakcji, z jakich można korzystać po zakończeniu części oficjalnej. Zazwyczaj są to baseny, kręgielnie czy klimatyczne restauracje, serwujące smaczne dania. Hotele odznaczają się dużą powierzchnią użytkową, co przekłada się na komfort i swobodę zaproszonych gości.

Ich właściciele udostępniają przestronne i doskonale wyposażone sale, w których znajduje się wszystko to, co niezbędne do przeprowadzania prezentacji. Organizatorzy opisywanych przedsięwzięć korzystają chętnie z wyszukiwarki dostępnej pod adresem confero.pl. Jest to portal powstały z myślą o przedsiębiorcach z dużymi wymaganiami, którzy rozglądają się za komfortowymi obiektami, dopasowanymi do charakteru planowanych spotkań.

Dzięki niemu konferencja w Poznaniu przebiega bez zakłóceń. Organizatorzy powinni zwracać szczególną uwagę na metraż pomieszczenia oraz liczbę miejsc parkingowych. Największą popularnością cieszą się dobrze skomunikowane obiekty, przykładowo położone w centrum, do których można dojechać nie tylko autem, ale i tramwajem bądź autobusem. W profesjonalnych salach konferencyjnych nie powinno zabraknąć systemów nagłośnieniowych, wskaźników laserowych, telewizorów LCD, odtwarzaczy DVD oraz rzutników. Wynajmujący cenią sobie także dostęp do szybkiego internetu , tablice magnetyczne oraz systemy klimatyzacji, ułatwiające utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu