MENU
NIP
Nazwa Firmy: Kabiny dla tłumaczy
WWW: http://kabinydlatlumaczy.pl/
Adres Dębowa 8
Miejscowość Mogilany
Kod pocztowy 32-031
Telefon +48 501 333 256

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Tłumaczenie symultaniczne to skomplikowane zadanie, które wymaga szybkiego reagowania, a także umiejętności radzenia sobie ze stresem. Tłumacz musi wysłuchać wypowiedzi, zrozumieć ją, a następnie zinterpretować niemalże w tym samym czasie. Ponadto powinien  być w stanie przekazać komunikat za pomocą odpowiedniego stylu i rejestru, pozostając wiernym zarówno językowi źródłowemu, jak i celowi wystąpienia. Żeby uzyskać odpowiednie uprawnienia i móc wykonywać tłumaczenia symulatniczne, można ukończyć studia lub zrobić odpowiedni kurs.

Tłumacz nie ma żadnej możliwości zatrzymania się lub zwolnienia tempa wypowiedzi. Może jedynie robić krótkie notatki. Dlatego często jeszcze na długo przed danym wydarzeniem tłumacz symultaniczny prosi o odpowiednie dokumenty, aby być na bieżąco z tematyką spotkania. Warto wiedzieć o tym, że tłumacze symultaniczni pracują w parach, aby móc się wymieniać co pewien czas. Miejscem pracy jest  specjalna kabina o odpowiednich właściwościach akustycznych, w której znajduje się także cały niezbędny sprzęt. Sprzedażą tego typu kabin zajmuje się firma działająca pod adresem kabinydlatlumaczy.pl. Oferowane przez nią produkty są niezwykle solidne, a dzięki modułowej budowie mogą być elastycznie dopasowane do potrzeb danego wydarzenia. W ofercie znajdują się modele przeznaczone dla jednego, dwóch lub trzech tłumaczy. Wyposażenie charakteryzuje się mobilnością, dzięki czemu można łatwo przenosić je z miejsca na miejsce. Podmiot zajmuje się sprzedażą kabin od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zapewnia przy tym eksperckie doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu.

Oferowane kabiny posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich parametry techniczne. Zostały stworzone w ten sposób, aby ich montaż zajmował niewiele czasu i nie wymagał stosowania żadnych specjalistycznych narzędzi. Poza tym w ofercie sklepu odpowiednie wyposażenie znajdą dla siebie również tłumaczenie konsekutywni.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu