MENU
NIP 947-18-40-661
Nazwa Firmy: EL-PUK Sp. z o. o.
WWW: https://www.elpuk.com.pl
Adres Kościelna 15
Miejscowość Konstantynów Łódzki
Kod pocztowy 95-050
Telefon 42 211 88 01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Rozłożenie instalacji na budowie to spore wyzwanie. Należy przemyśleć każdy aspekt, począwszy od trasy przeciągnięcia, aż po głębokość, na której przewody i orurowanie będą zakopane (jeśli planuje się ich ukrycie w gruncie bądź w ścianach czy też podłodze nowopowstałego budynku). Aby praca przebiegała szybko i sprawnie, trzeba też zadbać o odpowiednio przygotowane podłoże. Otwory, którymi mają biec instalacje, warto wyłożyć o wewnątrz specjalnymi izolatorami. Zapewni to ochronę przed wilgocią oraz niską lub wysoką temperaturą. 

Dobrze jest też zabezpieczyć kable przed czynnikami mechanicznymi. Doskonale do tego celu sprawdzą się metalowe korytka elektroinstalacyjne. Z racji faktu, że nawet na budowie domu jednorodzinnego bądź budynku gospodarczego istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu produkty, warto poszukać dostawcy, który jest w stanie szybko dowieźć ilości hurtowe. Szeroki wybór oraz szybką dostawę bez względu na ilość zakupionych sztuk zapewnia firma EL-PUK Sp. z o. o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim.

Kadra realizatora zaprasza też do zapoznania się z ofertą na inny asortyment przydatny podczas rozkładania instalacji. Korzystając z przedstawionej online propozycji, można zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i elementy montażowe umożliwiające przyłącz prądu, gazu, wody, a nawet systemu fotowoltaicznego. Wspomniane korytka nadają się też do zabezpieczenia przewodów, którymi na posesję dostarczany jest internet stacjonarny.

Dostawca zachęca do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli biznesowych. Jako producent i dystrybutor jest w stanie dostarczyć żądane ilości w krótkim terminie, dowożąc zamówienie na terenie całego kraju. Proponuje certyfikowany, objęty gwarancją asortyment wykonany z wysokiej jakości materiałów, głównie z odpowiednio obrobionego metalu oraz tworzywa sztucznego. Dzięki temu kupujący ma pewność, że kupuje towar, który będzie wytrzymały i spełni oczekiwania.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, kadra firmy stara się na bieżąco wprowadzać do oferty nowości, będące odpowiedzią na dostrzegane zapotrzebowanie rynkowe. Świadczy też doradztwo. Domeną pracowników jest również realizacja usług serwisowych. Pracownicy podejmują się też projektowania instalacji oraz dbają o późniejsze urzeczywistnienie zatwierdzonego przez klienta projektu.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu