MENU
NIP
Nazwa Firmy: Szyciewdomu.pl
WWW: https://www.szyciewdomu.pl
Adres Aleja Niepodległości 54a
Miejscowość Wołomin
Kod pocztowy 05-200
Telefon 798 501 160

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Trudno nie zauważyć, że coraz trudniej jest znaleźć punkty usługowe, którym można by zlecić drobne poprawki czy uszycie np. zasłon. Co prawda wiele sklepów z materiałami ma takie usługi, ale nie są one tanie, a w dodatku nie zawsze są tak wykonane, jak by się chciało. Rozwiązaniem może być kupno prostej maszyny, która pozwoli na samodzielne wykonanie takich prac. Z czasem może się okazać, że posłuży ona nie tylko do poprawek, czy reperacji, gdyż w kimś z domowników objawi się talent do tworzenia pięknych ozdób, a może i strojów. 

Decydując się na kupno maszyny, warto zajrzeć do firmy od lat zajmującej się sprzedażą prostych i zaawansowanych urządzeń od wielu cenionych producentów. Można tam znaleźć produkty polskiej marki Łucznik, znanej wielu pokoleniom, która ma w ofercie zarówno prosty, niedrogi sprzęt do użytku domowego, jak i maszyny z wieloma funkcjami, które sprawdzą się też w profesjonalnych pracowaniach krawieckich. Wszyscy znają też markę Singer, od lat dostępną w polskich sklepach i niezwykle cenioną za wysoką jakość i trwałość.

Asortyment w tym zakresie jest niezwykle bogaty i można w nim także znaleźć maszyny do szycia takich marek jak Juki, Minerva, Husqvarna, Janome czy Brother i nie jest to jeszcze pełna lista. Prawie każdy z producentów ma w sprzedaży proste urządzenia oraz zaawansowane wyroby, wyposażone w wiele ciekawych ściegów.

Oprócz maszyn firma Świat AGD Józef Owczarek ma do zaoferowania:

  • owerloki,
  • coverloki,
  • plotery tnące,

a także mnóstwo części do nich. Salony mody znajdą tam również wyposażenie do pracowni, w tym prasowalnice, wytwornice pary, manekiny i wiele drobnych akcesoriów, takich jak nożyczki, miary krawieckie i naparstki, wszystko, co potrzebne krawcowi.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu