MENU
NIP
Nazwa Firmy: Airmech
WWW: https://airmech.pl
Adres Polna 19
Miejscowość Juszkowo
Kod pocztowy 83-000
Telefon +48 600 020 192

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dla wielu osób żeglarstwo morskie jest pasją życiową, która najczęściej zrodziła się w dzieciństwie. Bez względu na to, czy umiejętności sternika zdobywane były w szkółkach czy na rodzinnej łodzi, z pewnością przy okazji miłośnik żeglarstwa nabył szacunku do natury, nauczył się współdziałania z innymi i zrozumiał, że osiągnąć coś można tylko ciężką pracą. Te umiejętności sprawiają, że łatwiej jest takim osobom przystosować się do każdych warunków w codziennym życiu i w pracy. Nic zatem dziwnego, że wracają one na wodę tak często, jak to tylko możliwe, ciesząc się wiatrem we włosach i pięknem przyrody, która nie zawsze jest dla nich łaskawa. 

Aby bezpiecznie korzystać z uroków żeglarstwa, należy zadbać o odpowiednie utrzymanie jednostki i przygotowanie jej do kolejnych wypraw. Tzw. niedzielni żeglarze zwykle wybierają trasy, które pozwolą im spędzać dzień na wodzie, natomiast na noc zawijają do portów. Prawdziwi pasjonaci spędzają często wiele dni, zanim zdecydują się wejść do portu i to najczęściej tylko po to, aby uzupełnić zapasy. Tym z pewnością spodoba się oświetlenie podwodne LED produkowane przez specjalizują się w tego typu produktach markę Shadow-Caster.

Różne rodzaje oświetlenia morskiego można znaleźć w ofercie sklepu internetowego należącego do przedsiębiorstwa ze strony airmech.pl. Od wielu lat zaopatruje ono pasjonatów żeglarstwa we wszystko, co potrzebne do:

  • wyposażenia,
  • modernizacji,
  • naprawy

łodzi i jachtów morskich. Między innymi są tam również podwodne lampy z ochroną IP68, emitujące różne kolory światła. Montując takie oświetlenie, można podnieść bezpieczeństwo jachtu, ponieważ będzie on łatwy do zlokalizowania przez inne jednostki pływające. Będzie ono również dodatkową atrakcją wyprawy, gdyż gwarantuje wyjątkowe doznania wizualne oraz daje możliwość obserwowania podwodnego życia na wiele metrów w głąb.

Przedsiębiorstwo, do którego należy sklep, specjalizuje się także w różnych usługach. Można mu zlecić serwis wszystkich systemów znajdujących się na każdej łodzi, jak również modernizację starszych, wymagających dostosowania do obowiązujących norm. Ma ono odpowiednią wiedzę, wieloletnie doświadczenie i specjalistów, którzy zaprojektują i wykonają np. system pożarowy, klimatyzację, sieć elektroniki czy instalację wentylacji. Firma ta zajmie się również konserwacją jachtów po sezonie.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu