MENU
NIP 8790168872
Nazwa Firmy: Polpack Sp. z o. o.
WWW: https://www.polpack.com.pl/
Adres Polna 129
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Telefon (56) 655 92 35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wiele zmechanizowanych zakładów zajmujących się na co dzień szeroko rozumianą produkcją generuje znaczne zapotrzebowanie na różnego rodzaju części zamienne. Często poszukiwanym asortymentem jest drobnica, czyli wielozadaniowe przekładnie lub pierścienie rozprężno-zaciskowe, które odpowiadają za pracę wielu urządzeń. Właściciele przedsiębiorstw poszukują sprawdzonych dostawców mogących zaproponować szeroki wybór wysokojakościowych towarów w dobrej cenie. Starają się też składać zamówienia u realizatorów zapewniających jak najkrótszy czas dostaw.

Oferta firmy Polpack Sp. z o. o. mającej swoją siedzibę w Toruniu została opracowana z myślą o klientach biznesowych. Przygotowana lista sprzedażowa obejmuje zróżnicowane produkty przydatne w reperacji i serwisowaniu małej i dużej automatyki przemysłowej. Kadra odpowiedzialna za przygotowanie i wysyłkę zleceń zapewnia, że wyroby są certyfikowane. Jest w stanie dowieźć pod wskazany adres zarówno pojedynczą sztukę, jak i hurtowe ilości wymaganych części.

Firma działa od lat na polskim rynku, dokładając wszelkich starań, by propozycja spełniała oczekiwania odbiorców. Obecnie proponuje elementy techniki mechanicznej oraz sterowania pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów. Jako rozszerzenie usług dostawca zapewnia także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, za których przeprowadzenie odpowiada wykwalifikowana grupa pracowników. Świadczą oni również doradztwo. Chętnie pomagają w doborze poszczególnych fragmentów podzespołów, służą też radą, jeśli chodzi o wymianę całego systemu napędu, w tym przedstawiają spełniające oczekiwania klienta zamienniki dotychczas stosowanych rozwiązań technicznych.

Kadra realizatora zaprasza do kontaktu i zapoznania się z dostępnymi produktami przedstawicieli różnych branż. Udostępnione technologie zostały przygotowane z myślą o potrzebach zakładów produkcyjnych działających na co dzień w każdym sektorze, od szeroko rozumianej spożywki po chemię przemysłową, czy nawet wytwórstwo maszyn i urządzeń. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu