MENU
NIP
Nazwa Firmy: Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.
WWW: https://planeta-budowlana.pl/
Adres Radzymińska 157
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-576
Telefon 22 618 07 86

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prace malarskie nie muszą wiązać się z poświęcaniem dużych ilości czasu. Dziś na rynku istnieją bowiem urządzenia ułatwiające pokrywanie farbą nawet największych powierzchni. Zalicza się do nich agregaty, będące podstawą wielu ekip remontowych, które odznaczają się kompaktowymi wymiarami i nieskomplikowaną obsługą. To nic innego jak hydrodynamiczne urządzenia służące do malowania natryskowego. Innymi słowy, ich posiadacze nie muszą zaopatrywać się w pędzle lub wałki. Wytwarzają one wysokie ciśnienie i występują w wersji membranowej oraz tłokowej. Zastosowanie agregatów jest bardzo szerokie. Są wykorzystywane nie tylko do malowania sufitów czy ścian, ale też sztukaterii, paneli oraz mebli. Mogą pracować z materiałami o dużej lepkości i gęstości.  

Na agregaty składają się wytrzymałe pistolety oraz węże różniące się od siebie średnicą i długością. Za najnowocześniejsze uznaje się modele posiadające komputery, których zadaniem jest sterowanie przepływem farby. Odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem, dużą mocą i wydajnością, dlatego sprawdzają się w obiektach o sporym metrażu. Osoby, którym zależy na niewygórowanych cenach, mogą zdecydować się na urządzenia membranowe, pozbawione elektroniki. Sprzęty te rzadko ulegają uszkodzeniom, dzięki czemu nie wymagają wymiany na nowe lub przeprowadzania napraw.

Nowoczesne agregaty malarskie w cenie, na którą może pozwolić sobie wiele osób, udostępniono pod adresem planeta-budowlana.pl. Jest to adres internetowego sklepu z szerokim asortymentem produktowym, który cieszy się licznymi rekomendacjami. Przedsiębiorstwo proponuje modele od najlepszych producentów, charakteryzujące się cichą pracą. To świetne rozwiązanie pomagające skracać czas pracy i zapewniające wygodę użytkowania.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu