MENU
NIP
Nazwa Firmy: M.GlassProject
WWW: https://www.mglassproject.pl/
Adres Tenisowa 5
Miejscowość Raszyn
Kod pocztowy 05-090
Telefon +48607380627

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Opakowanie musi chronić produkt przed uszkodzeniem. Jego jakość decyduje o właściwym sposobie transportu i przechowywania. Firma M. Glass Project wykorzystuje najnowsze technologie do produkcji opakowań, które spełniają wszystkie wymagania stawiane takim produktom jak leki, kosmetyki oraz jedzenie. 

Opakowania powstają z wysokiej jakości materiałów. Są wytwarzane przez europejskich i azjatyckich dostawców o ugruntowanej opinii na rynku. Zawierają dodatki, dzięki którym chronią znajdujący się w środku produkt przed działaniem szkodliwych czynników. Dostarczeniem gotowych pojemników zajmuje się doświadczona firma kurierska, która trzyma się określonych procedur, co pomaga zapobiegać zanieczyszczeniu wyrobów. W asortymencie znajdują się pojemniki farmaceutyczne do kropli, tabletek i kapsułek. Mogą być wyprodukowane z materiału chroniącego przed działaniem promieniowania ultrafioletowego lub z tworzywa transparentnego, aby było widać, jaki produkt znajduje się wewnątrz. Najczęściej stosuje się do nich specjalny rodzaj szkła borowo-krzemowego, które jest odporne na działanie szkodliwych czynników. Poza tym do wyboru są dopasowane zakrętki, a także pompki, kroplomierze i atomizery, które ułatwiają dawkowanie produktów w formie płynnej. Są one dostosowane do maszyn napełniających. Każdy produkt został dokładnie opisany, uwzględniając przy tym szczegółowe parametry techniczne.

Więcej szczegółów zostało podanych na stronie internetowej sprzedawcy. Realizuje on również zlecenia indywidualne, zgodne z wytycznymi podanymi przez zamawiającego. Dzięki temu jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie pytań jego pracownicy zapewniają kompleksowe doradztwo.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu