MENU
NIP 631-232-86-82
Nazwa Firmy: JAVAPPA
WWW: https://javappa.com/
Adres Kozielska 130C
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44-121
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Język Java jest od lat używany przez informatyków i programistów do tworzenia zarówno przydatnych, pojedynczych aplikacji, jak i całościowych systemów. Potwierdzona odpowiednim certyfikatem umiejętność posługiwania się nim to sposób na znalezienie intratnego zatrudnienia. Zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie programowania jest dziś bardzo wysokie. Ma na to przede wszystkim wpływ niemal całkowita informatyzacja społeczeństwa, w tym większości biznesów i instytucji państwowych. 

Język Java, podobnie jak inne technologie, ulega aktualizacjom. Aby odświeżyć wiedzę i zapoznać się z nowinkami, nie trzeba udawać się na kilkuletnie, kosztowne studia. Wystarczy odpowiedni kurs przypominający. Mając podstawy, można szybko wdrożyć nowości w swojej pracy, zwiększając tym samym własne kompetencje, co daje wymierne korzyści, także płacowe i wizerunkowe. Udział w szkoleniu jest więc dobrze przemyślaną inwestycją, którą z pewnością docenią zarówno obecni, jak i przyszli pracodawcy.

Jest to również dobry pomysł, jeśli osoba chce nabyć od postaw umiejętności w zakresie programowania. Na stronie internetowej javappa.com istnieje możliwość zapisu na kurs Java, którego zakres obejmuje różne poziomy zaawansowania. Jest to doskonała opcja dla początkujących, którzy wcześniej nie mieli z obsługą wspomnianego języka nic wspólnego, ich wiedza na ten temat jest wyłącznie teoretyczna bądź po prostu niepełna. Dostępny pod podanym linkiem portal to również wartościowe źródło informacji dla osób operujących na co dzień w dziedzinie programowania komputerowego. Kadra serwisu prowadzi blog, na którym umieszcza wpisy przedstawiające między innymi korzyści stosowania aktualizacji Java, takich jak Java Jakarta, czyli jednej z najnowszych wersji. 

Prowadzący szkolenia cieszą się dobrą opinią wśród osób, które zdecydowały się skorzystać z oferty i wziąć udział w kursie. Aby ułatwić kandydatowi podjęcie decyzji, czy zapis na naukę programowania to dobra decyzja, na portalu opublikowano program każdego spotkania, uwzględniający poznanie poszczególnych stopni języka Java i łączenie je w całość na dalszych etapach. Realizator proponuje szkolenia odbywane online, na specjalnym serwerze zaopatrzonym w odpowiednie do potrzeb systemy demo, na których można poznawać dostępne możliwości, jakie daje programowanie. 

Data dodania: 14-10-2022
Autor: Julita Rutkowska
Źródło:
https://javappa.com/blog/backend/jakarta

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu