MENU
NIP
Nazwa Firmy: A. BANACH
WWW: https://abanach.pl
Adres Zastawna 25
Miejscowość Pruszcz Gdański
Kod pocztowy 83-000
Telefon 600 004 734

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Producenci tworzyw sztucznych, opakowań i folii często korzystają z oferty firm specjalizujących się w wytwarzaniu dodatków modyfikujących. Dzięki temu ich produkt finalny zyskuje pożądane właściwości. Tego typu modyfikatory można znaleźć w ofercie firmy A. Banach.

Do wyboru są między innymi koncentraty barwiące. Stosuje się je w celu dodania koloru do nowego materiału. Koncentrat to płyn, składający się z wielu składników, w tym barwników i żywic. Barwią one tworzywo sztuczne poprzez zmianę jego struktury chemicznej. Stężenie barwnika różni się w zależności od oczekiwanego efektu. Barwniki mogą również wymagać różnych ilości energii cieplnej do stopienia z innymi materiałami. Ważne jest, aby wybrać dodatek, który jest kompatybilny z danym tworzywem, aby uzyskać równomierne zabarwienie. W ofercie wspomnianego wcześniej producenta znajdują się barwniki kolorowe, czarne oraz białe. Zostały one dostosowane do surowych wymagań stawianych w branży spożywczej. Są odporne między innymi na działanie wysokich temperatur oraz promieniowanie ultrafioletowe. Zapewniają wysoką powtarzalność kolorów, dzięki czemu produkty wytwarzane masowo wyglądają podobnie. Oferta jest w szczególności kierowana do firm zajmujących się wytwarzaniem folii wylewanej i rozdmuchiwanej, formowaniem wtryskowym oraz wytłaczaniem z rozdmuchem. Kolor jest dostosowany indywidualnie do oczekiwań zamawiającego, aby był dostosowany do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. W razie potrzeby podmiot dostarcza bezpłatnych próbek koncentratów, które można wykorzystać do przeprowadzenia prób technologicznych. Są one w pełni bezpłatne i przygotowywane w ekspresowym tempie.

Warto zapoznać się z ofertą dodatków, które mają poprawić właściwości fizyczne i chemiczne tworzywa sztucznego. Do wyboru są modyfikatory chroniące przed promieniowaniem słonecznym, wysokimi temperaturami, psuciem się produktów spożywczych oraz powstawaniem brzydkich zapachów. W razie pytań przedstawiciele firmy udzielają profesjonalnego doradztwa w wyborze.

Data dodania: 16-10-2022
Autor: Kornelia Michalska
Źródło:
https://abanach.pl/koncentraty_barwiace.html

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu