MENU
NIP 5252478063
Nazwa Firmy: Available Sp. z o.o.
WWW: http://www.available.pl/
Adres Duchnicka 3
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-796
Telefon +48 22 378 45 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Praca księgowej to głównie operowanie danymi liczbowymi. Nawet drobny błąd wynikający z rozkojarzenia czy zbyt dużego natężenia hałasu z zewnątrz może mieć poważne konsekwencje. Dlatego pracodawca powinien zapewnić osobie na tym stanowisku odpowiednie warunki pracy. Przede wszystkim należy zadbać o wydzielenie osobnego pomieszczenia. Jeżeli jednak nie pozwala na to dostępny metraż, warto zastosować inne rozwiązania.

Jednym z pomysłów jest budka akustyczna. Jej atutami są niewielki rozmiar, dźwiękoszczelność, kompaktowość oraz możliwość podpięcia wewnątrz niezbędnych mediów. Instalując się w środku, można w krótkim czasie zaadaptować przestrzeń do własnych wymagań, a przede wszystkim zapewnić sobie tak potrzebną w pracy ciszę i spokój. 

Konstrukcja zajmuje niewiele więcej miejsca niż zwykłe stanowisko pracy z biurkiem, krzesłem i podręcznymi szafkami. Nie ma problemu, by wkomponować taką konstrukcję w pomieszczenie o niewielkiej powierzchni. Jest to opcja idealna do przenośnych biur kontenerowych. Sprawdzi się również w budynkach stacjonarnych. Wnętrze budki, choć niewielkich rozmiarów, zapewnia użytkownikowi oczekiwany komfort termiczny, a system wentylacji pozwala na efektywną wymianę powietrza. Tłumiące hałasy z zewnątrz ściany pozytywnie wpływają na poziom skupienia i umożliwiają pełne skoncentrowanie się na wykonywanych obowiązkach.

Budkę z opcją wyciszenia można zamówić, korzystając z oferty firmy Available Sp. z o.o. Wspomniana marka zaprasza do kontaktu przedstawicieli biznesowych reprezentujących różne branże. Jej kadra może zaproponować różne typy dźwiękoszczelnych konstrukcji, w zależności od przedstawionych potrzeb klienta. Ich montaż nie wpływa na estetykę wnętrza.

Data dodania: 22-10-2022
Autor: Daniel Wysocki
Źródło:
http://www.available.pl/pl/the-box.html

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu