MENU
NIP 7791548062
Nazwa Firmy: Multichem Sp. z o.o.
WWW: https://www.multichem.pl/
Adres Przemysłowa 2
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Telefon 61 893 37 31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości nie omija branży lakierniczej. Wiąże się to przede wszystkim z wymogami rynkowymi. Dziś każdy odbiorca, zarówno biznesowy, jak i prywatny, oczekuje, że jego zakupiony w salonie lub też oddany do renowacji samochód będzie nie tylko w pełni sprawny, ale także spełni oczekiwania pod względem właściwej prezencji. 

Tak doceniany i pożądany przez właścicieli pojazdów efekt lustra na karoserii można uzyskać poprzez nałożenie na lakier bazowy dodatkowej, bezbarwnej warstwy. Jest to dziś standard wśród wielu profesjonalnych lakierników. Dzięki takiej zdublowanej ochronie wygląd auta będzie cieszył oko przez długi czas. Dodatkowo użytkownik unika przez to częstych wizyt w celu zniwelowania mikrouszkodzeń w nawierzchni nadwozia, powstałych na skutek oddziaływania warunków atmosferycznych oraz w wyniku odkładania się na lakierze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, których pełno na drogach.

Aby zapewnić jak najlepszą i najdłuższą ochronę, co przekłada się potem na jakość świadczonych usług, wielu właścicieli zakładów lakierniczych zaopatruje się tylko u sprawdzonych dostawców. Dobrą opinią wśród odbiorców cieszy się producent lakierów samochodowych, marka Multichem. Jej kadra prowadzi dystrybucję towarów na stronie multichem.pl. W przygotowanej ofercie klient znajdzie wszystko, co jest potrzebne do odświeżenia lub całkowitej wymiany nawierzchni auta. Odpowiedzialni za obsługę sprzedaży pracownicy polecają wysokojakościowe produkty do uzupełniania ubytków w karoserii, polerowania czy też uszczelniania.

Dużym uznaniem wśród klientów cieszą się produkty zapewniające perfekcyjne wykończenie usługi lakierniczej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zamawiających, dostawca proponuje specjalne bezbarwne lakiery w wersji połysk oraz mat, dzięki czemu można je dopasować do każdego typu lakieru. Cały dostępny asortyment spełnia wszystkie wymagane normy krajowe i europejskie. Dostawca dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem magazynowym, dlatego może zagwarantować szybką dostawę nawet hurtowych ilości wybranego rodzaju towarów, z zachowaniem odpowiadających standardom zasad bezpieczeństwa, w tym wymogów wskazanych w umowie ADR. Jednocześnie, kontrolując cały proces wytwórczy, zapewnia, że proponowane wyroby powstały z najwyższej jakości komponentów. 

Data dodania: 17-10-2022
Autor: Klara Wróblewska
Źródło:
https://www.multichem.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu