MENU
NIP 7851159537
Nazwa Firmy: Kopertomat.pl
WWW: https://kopertomat.pl/
Adres Sielska 17a
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-129
Telefon 616661019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wiele firm lub urzędów, mimo powszechnego dostępu do sieci i poczty e-mail, w dalszym ciągu korzysta z papierowych kopert. Służą one do przesyłania korespondencji biznesowej, materiałów reklamowych lub innych pism. Są niejako wizytówką przedsiębiorstwa, dlatego ich wybór powinien być przemyślany. Do najchętniej wykorzystywanych zalicza się papierowe koperty w kolorze białym, które nie prześwitują, dzięki czemu chronią przed wykradnięciem wrażliwych danych. Prezentują się elegancko i mogą mieć foliowe okienka, ułatwiające adresowanie.

Koperty nie tylko zabezpieczają pisma, ale też promują firmę niewielkim kosztem. Jest to możliwe dzięki nanoszeniu na ich powierzchnię wybranych przez siebie nadruków. Dają one szansę stworzenia jedynych w swoim rodzaju kopert, które wyróżniają się na tle innych i zachęcają do zapoznania się z zawartością, co jest istotne wśród przedsiębiorców przesyłających foldery reklamowe. W tym przypadku panuje całkowita dowolność. Innymi słowy, nabywcy decydują o kolorystyce kopert, wielkości elementów graficznych oraz ich umiejscowieniu.

Artykuły tego typu przydają się w wielu sytuacjach. Dzięki nim można wysyłać estetyczne życzenia świąteczne dla partnerów biznesowych lub klientów, co pomaga budować pozytywny wizerunek marki. Nadruk na kopertach jest trwały, dlatego nie blaknie i nie sprawia trudności z odczytywaniem komunikatów. Produkty te powodują, że firma sprawia wrażenie profesjonalnej, a co za tym idzie – godnej zaufania. Niejednokrotnie kwestia ta ma przełożenie na większe zainteresowanie świadczonymi usługami bądź sprzedawanymi produktami.

Spersonalizowane koperty firmowe są do nabycia w firmie Kopertomat. Od lat proponuje ona wytrzymałe koperty wpasowujące się w gusta klientów o różnych potrzebach. W katalogu zaprezentowano modele w formacie B4, B5, B6, C6, DL i wielu innych. Znaczna część z nich ma praktyczne paski z klejem umieszczane na odwrocie, które ułatwiają  ich zamykanie i nie wymagają zwilżania. To świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, bez konieczności inwestowania w kosztowne kampanie.

Data dodania: 03-10-2022
Autor: Katarzyna Woźniak
Źródło:
https://kopertomat.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu