MENU
NIP 677-235-53-96
Nazwa Firmy: Beal.pl
WWW: https://beal.pl/
Adres Mników 389
Miejscowość Morawica
Kod pocztowy 32-084
Telefon +48 12 268 31 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W worku transportowym da się przenieść sprzęt i niezbędne narzędzia nawet na duże wysokości.

Różne sposoby transportu na dużych wysokościach zależą nierzadko od lokalnych tradycji i dostępności sprzętu. Np. nepalscy Ghurkowie od nowoczesnego ekwipunku wolą stosować tradycyjne kosze używane przez ich przodków. Jednak wśród większości himalaistów, alpinistów czy taterników największą popularnością cieszą się worki transportowe. Zostały one zaprojektowane specjalnie z uwzględnieniem warunków pracy na dużych wysokościach. Dzięki zastosowaniu supernowoczesnej techniki zgrzewania ultradźwiękami są wyjątkowo szczelne. Z dokładnością tego rodzaju spojeń nie mogą równać się nawet szwy wykonane przez mistrza bądź mistrzynię igły oraz nici. Dlatego ich wodoszczelność, która stanowi priorytet w trudno przewidywalnych, często zmieniających się warunkach atmosferycznych na dużych wysokościach ponad poziomem morza, jest niezawodna. Cenny sprzęt otrzymuje w ten sposób potrzebną ochronę przed zniszczeniem. Nabywając worek, będziesz miał okazję przekonać się samemu o wszystkich jego zaletach i z pewnością je docenisz. 

Plecaki PRO WORK, do nabycia na beal.pl, zostały wykonane z dwustronnego PCV, zaś dla ich lepszej widoczności zastosowano połączenie jaskrawej, żółtej barwy wewnętrzej strony materiału z czarnym wierzchem. Worki ułatwiają prace na wysokościach - nie tylko w warunkach górskich, ale również w środowisku przemysłowym. Znajdują zastosowanie w ratownictwie i interwencjach. Standardowa pojemność poszczególnych modeli wynosi 20l, 35l, 45l i 60 l. Ponadto firma dostarcza woreczki o podobnej konstrukcji, mające różne pojemności: 1,5l, 1,8l, 3,4l, 4,5l, 5l, 9l. Worek nada się do transportu m.in. innych akcesoriów i osprzętowania, sprzedawanych przez krakowski sklep: różnego typu lin (półstatycznych, dynamicznych, arborystycznych, desantowych, pomocniczych, bloczków ruchomych, karabinków, lonż, pętli i taśm, przyrządów asekuracyjnych itp).

Do worka zmieszczą się również inne rzeczy, które mogą okazać się przydatne na wycieczce - kije golfowe, butla tlenowa, głośnik bluetooth średniej wielkości, parasol czy gitara. 

Funkcjonalność, trwałość wykonania i żywotność worków to atuty sprawiające, że warto je polecić każdemu alpiniście, ratownikowi, osobom pracującym na dużych wysokościach.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu