MENU
NIP 563-221-11-65
Nazwa Firmy: WonderGlass Kamil Bartosz
WWW: https://wonderglass.pl/
Adres Warszawska 339
Miejscowość Zielonki-Wieś
Kod pocztowy 05-082
Telefon 515 793 867

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Obecna moda, także w aranżacji wnętrz, dopuszcza bardzo różne rozwiązania, również takie, które jeszcze niedawno były nie do pomyślenia. Pozwala między innymi na stosowanie różnych materiałów i zerwanie z konwenansami. Łatwo można to zauważyć w nowoczesnych kuchniach, gdzie klasyczne płytki często zastępowane są na przykład przez szklane panele. Jest to rozwiązanie nie tylko modne, nowoczesne i bardzo efektowne, ale też niezwykle praktyczne. Warto zatem przyjrzeć mu się bliżej.

Panele szklane - gdzie montować?

Dzisiejsze kuchnie można aranżować na różne sposoby, pokrywając ściany przeróżnymi produktami i materiałami. Ich zastosowanie zwykle ma dwa cele - zapewnienie estetycznego wyglądu pomieszczeniu, a także czystości. Jak wiadomo, w kuchni, podczas przyrządzania posiłków, gotowania, a nawet mycia naczyń, nietrudno o zabrudzenia, także zachlapanie ściany, zwłaszcza w strategicznych miejscach, czyli przy blacie roboczym, kuchence i zlewie. Lepiej oszczędzić sobie czyszczenia i brzydkiego wyglądu i nie umieszczać w tych miejscach materiałów podatnych na zabrudzenia i niedających się łatwo czyścić, jak sama ściana pokryta farbą czy tapeta. Płytki także coraz częściej uważane są za mało praktyczne, mimo iż do niedawna pokrywano nimi ściany kuchni w całości. Problemem są zwłaszcza fugi. Kto ma dość widocznych zabrudzeń i żmudnego oraz mało efektywnego szorowania ich małą szczoteczką, powinien postawić na szklane panele. Mają one idealnie gładką powierzchnię, łatwo jest zatem je czyścić, bez względu na to, czy ma się do czynienia z zaciekami z wody, rozchlapanym sosem, czy zaschniętymi drobinkami jedzenia. Zapewnia to idealną czystość, a zatem też piękny wygląd oraz bezpieczeństwo.

Jak wybierać?

Wielką zaletą tego rozwiązania jest też fakt, że może ono wyglądać niezwykle estetycznie i rozmaicie. Firma Wonderglass, wykonująca takie szklane panele w Warszawie, proponuje ich różne warianty, na przykład rozmaite kolory, a także grafiki. Panele można też okleić fototapetą, tworząc niezwykle modne, nowoczesne aranżacje.

Data dodania: 18-09-2022
Autor: Aleks Jaworski
Źródło:
https://wonderglass.pl/kuchnie-szklane/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu