MENU
NIP
Nazwa Firmy: Konwerter Lido
WWW: https://www.konwerter.com.pl/
Adres Browarna 23
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-300
Telefon 507 471 310

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Konwertowanie plików do wspólnego rozszerzenia to dziś ratunek dla wielu przedstawicieli pionu księgowego. Dzięki odpowiednim narzędziom są oni w stanie znacznie przyspieszyć wykonywanie codziennej pracy, zwłaszcza wprowadzanie danych do firmowego systemu księgowego w celu ich dalszej obróbki, w tym do generowania dokumentów dla klientów, kontrahentów oraz instytucji kontrolno - skarbowych. 

Zakup odpowiadającego potrzebom danego biznesu konwertera jest świetnie przemyślaną inwestycją. Pozwala zoptymalizować czas poświęcony na realizację obowiązków służbowych i zniwelować niepotrzebne czynności, jak chociażby ręczne przepisywanie przez księgową treści wyciągów bankowych. Program umożliwia wdrożenie w administracji nowoczesnych technik przetwarzania informacji z jednoczesną pewnością, że nie dojdzie do ich nieuprawnionej autoryzacji. 

Dane finansowe przedsiębiorstwa uznaje się za wrażliwe. Ich sposób przetwarzania czy też archiwizacja podlega skrupulatnej analizie podmiotów kontrolnych. Decydując się na zakup konwertera, warto więc wybrać model, którego dostawca gwarantuje nie tylko jego funkcjonalność, ale także bezpieczeństwo informacji. Polecanym przez wielu użytkowników rozwiązaniem jest dziś produkt firmy LIDO s. c. - Comarch Optima Księgowość, wykonujący import i zamianę rozszerzeń plików na format odczytywalny przez wykorzystywany w firmie system księgowy. Narzędzie to zostało wyposażone w niezbędną ochronę przed włamem z zewnątrz, podczas jego obsługi stosuje się też system haseł zabezpieczających, których zmianę można zaplanować w kilku odstępach czasowych (program wymusza na użytkowniku konieczność resetu poprzedniego loginu i hasła oraz wprowadzenie nowego).

Comarch Optima Księgowość jest też na bieżąco poddawany niezbędnym aktualizacjom. Jego twórca udostępnia możliwość pobrania nowych funkcji na swojej stronie internetowej. Każdorazowo informuje, w jaki sposób wprowadzić zmiany oraz przypomina o wykonaniu przed podjęciem jakichkolwiek czynności kopii zapasowej. Jego kadra jest w stanie pomóc nie tylko w sprawnym zainstalowaniu programu, ale też chętnie odpowiada na pytania związane z korzystaniem z niego również w później. Świadczone przez kompetentnych pracowników porady to doceniana przez księgowych forma wsparcia, pozwalająca na szybką naukę obsługi COK.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu