MENU
NIP 8971735808
Nazwa Firmy: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA
WWW: https://proqual.pl/
Adres Ostrowskiego 30
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-238
Telefon +48713551808

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Obecnie trudno znaleźć branżę, która nie wymagałaby stałego podnoszenia kwalifikacji. Jest to związane ze zmiennością rynku oraz z jego rosnącymi potrzebami. Aby zachować konkurencyjność, zarówno pracownicy, jak i kadra zarządzająca powinni na bieżąco poznawać i wdrażać w codziennej pracy obowiązujące standardy oraz zasady pozwalające na efektywny rozwój. 

Kursy i szkolenia to szybki i relatywnie niedrogi sposób, by dostarczyć zarówno narzędzia, jak i wiedzę potrzebne do unowocześnienia firmy. Z pomocą kompetentnych wykładowców można zreorganizować oraz poprawić cały proces zarządzania w przedsiębiorstwie, eliminując jego wady i uwypuklając dostępne zalety. Biorąc pod uwagę czas oraz koszty, jakie trzeba poświęcić na udział w tematycznych warsztatach, jest to dobrze przemyślana decyzja. 

Firma PROQUAL Management Institute B. T. Greber Spółka Jawna z Wrocławia od lat dostrzega zapotrzebowanie rynkowe na różnego rodzaju szkolenia. Starając się na nie odpowiadać w najlepszy możliwy sposób, na bieżąco aktualizuje ofertę kursów o nowe formy dokształcania. W gestii prowadzących wykłady jest omawianie rozbudowanego spektrum zagadnień związanych z zarządzaniem jakością. Podejmowane są między innymi tematy dotyczące zatwierdzania części do produkcji zgodnie z VDA 2 (2020), PPAP i Phased-PPAP. Szkolenie z tego zakresu jest dostępne w wersji stacjonarnej oraz online. Zapisu można dokonać, rezerwując termin poprzez formularz kontaktowy w serwisie organizatora. Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania.

Oprócz kursów firma proponuje także doradztwo. Jej kadra jest w stanie dokonać całościowej analizy procesowej działań w każdym przedsiębiorstwie, przedstawiając wyniki w formie opisowej i graficznej, uwzględniające dostrzeżone braki i możliwości. Pomoc z zewnątrz to doceniane przez wielu pracowników i menadżerów wsparcie, wskazujące niewykorzystany potencjał, który często jest niedostrzegany lub też po prostu ignorowany z poziomu osób znajdujących się wewnątrz danej struktury. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu