MENU
NIP 9691647699
Nazwa Firmy: Szarpnij Się
WWW: https://szarpnijsie.com/
Adres Piłsudczyków 10B
Miejscowość Knurów
Kod pocztowy 44-196
Telefon +48 886 603 652

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zabawy węchowe to świetna rozrywka dla wszystkich czworonogów, niezależnie od ich kondycji fizycznej, wieku czy temperamentu. Dziś coraz większa grupa właścicieli zdaje sobie sprawę z tego, że tego typu aktywność jest istotna w życiu każdego pupila. Z tego względu część z nich zapisuje się na warsztaty tropiące, podczas których zwierzak odnajduje pochowane przedmioty lub swojego opiekuna, przykładowo ukrytego w lesie. Taka aktywność dostarcza mnóstwa satysfakcji i znajduje zastosowanie nie tylko wśród psów ras myśliwskich. Wszystkie osoby, które nie mają czasu lub środków finansowych na opisywane zajęcia, mogą nabyć kulę lub matę węchową, dostępną na stronie szarpnijsie.com.

Jest to adres internetowego sklepu, proponującego artykuły najwyższej jakości, które są bezpieczne w użytkowaniu i stworzone z wytrzymałych materiałów. Oferowana kula węchowa jest przyjemna w dotyku i nie zajmuje wiele miejsca, dlatego można brać ją na spacery lub wyjazdy. Zabawki węchowe to nieoceniony sposób na psią nudę oraz rozładowanie energii. Firma sprzedaje zabawki edukacyjne, których celem jest odnajdywanie przez czworonogi jedzenia. Zazwyczaj jest to sucha karma lub przysmaki dostępne w sklepie zoologicznym.

Kula składa się z pasków miękkiego polaru, które nie podrażniają psiego pyska i są łatwe w czyszczeniu. Korzystają z niej właściciele zwierzaków, które zbyt szybko jedzą oraz opiekunowie niejadków, dla których zwykła karma w misce jest mało atrakcyjna. Zabawy węchowe mogą być przeprowadzane w każdych warunkach, zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Pomagają się wyciszyć, opanować emocje i niwelować lęki. Stanowią także lek na nudę, dlatego sprawdzają się wśród czworonogów, które przez długi czas zostają same w domu.

Data dodania: 06-08-2022
Autor: Marcelina Głowacka
Źródło:
https://szarpnijsie.com/produkt/kula-wechowa/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu