MENU
NIP 7772700089
Nazwa Firmy: AGCO Sp. z o.o.
WWW: https://www.valtra.pl/
Adres Poznańska 5
Miejscowość Paczkowo
Kod pocztowy 62-021
Telefon 61 662 90 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Praca w sadownictwie, zwłaszcza przy uprawie wielkoobszarowej, wymaga wykorzystania różnego rodzaju maszyn. Ich zakup to długoterminowa inwestycja. Dzięki ciągnikom, kosiarkom, glebogryzarkom oraz innym sprzętom zarówno czynności przygotowawcze pod zasiew, jak i zbiór plonów są przeprowadzane zgodnie z obowiązującym terminarzem upraw oraz efektywnie. 

Największym problemem dla rolnika jest sytuacja, kiedy potrzebna maszyna nagle ulega awarii. Dlatego tak ważne jest, aby posiadaną flotę regularnie serwisować. Można wykonać weryfikację sprawności poszczególnych podzespołów samodzielnie, ale zaleca się, by diagnostyka oraz naprawa były przeprowadzone przez fachowców. Jest to opcja nie tylko dająca gwarancję, że serwis został wykonany poprawnie, ale też pewność, że jeśli zaistnieje konieczność wymiany części, zastosowane zamienniki będą oryginalne.

Działając jako producent oraz dystrybutor różnego rodzaju sprzętu do prac polowych, firma VALTRA POLSKA rozwinęła też ofertę o ciągniki sadownicze, a także inne maszyny potrzebne podczas zbiorów owoców i warzyw. Proponowane urządzenia ułatwiają pracę i wpływają na osiąganie lepszych wyników, jeśli chodzi o jakość, ilość oraz szybkość zbiorów. Kadra proponuje także serwis, odpowiadając w ten sposób na dostrzegane od lat wśród polskich rolników zapotrzebowanie na świadczone w profesjonalny i szybki sposób usługi naprawcze. 

Marka stara się dostarczać rozwiązania uniwersalne, znajdujące zastosowanie w różnych typach upraw. Z oferty mogą skorzystać między innymi właściciele winnic. Proponowane maszyny sprawdzą się podczas obróbki wielu odmian winorośli, od upraw niskich, aż po rozpiętościowe. Dużym atutem jest moc poszczególnych ciągników. Wytrzymały silnik połączony z odpowiednio zaprojektowanym korpusem gwarantuje bezproblemowe poruszanie się nawet w trudnodostępnych miejscach, jak zbocza czy przestrzenie pełne przeszkód w postaci wystających korzeni lub kamieni. Producent zadbał również o to, by ciągnik był zwrotny. System napędu oraz podwozie gwarantują możliwość płynnego manewrowania, co pozwala na szybką i efektywną pracę w każdym terenie. 

Kadra firmy zaprasza do kontaktu poprzez dostępny na stronie formularz i przedstawienia indywidualnych wymagań. Jest w stanie dostarczyć także maszyny personalizowane, wykonane na zamówienie.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu