MENU
NIP
Nazwa Firmy: OneClick
WWW: https://oneclick-workflow.pl/
Adres Jana Matejk 1
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-766
Telefon (61) 8200-449

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dokumenty elektroniczne cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego tak jest? Chodzi między innymi o kwestie ekologiczne i możliwość wykorzystywania nowoczesnych programów analitycznych. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co ciekawe, w zamówieniach publicznych faktury elektroniczne są obligatoryjne już od 2019 roku. Nowe przepisy mają na celu przede wszystkim ograniczenie wycinki drzew oraz ochronę środowiska naturalnego. Dzięki dokumentacji w formie online można znacznie zmniejszyć wykorzystanie papieru i tuszu do drukarki. Na fakturze elektronicznej widoczne są te same dane, co na jej drukowanym odpowiedniku. Musi zawierać nazwy i adresy firm, NIP osób uczestniczących w transakcji oraz imiona i nazwiska reprezentantów. Nie jest wymagany podpis elektroniczny.

Do zalet faktur online należy między innymi:

  • zmniejszenie kosztów operacyjnych, w tym funduszy przeznaczonych na drukowanie dokumentów,
  • łatwiejsze przechowywanie i porządkowanie plików,
  • szybszą wysyłkę faktur, których nie trzeba przekazywać z rąk do rąk lub wysyłać za pośrednictwem poczty,
  • brak problemów związanych ze zgubieniem lub zniszczeniem zalanych dokumentów.

Obieg elektroniczny jest bardzo wygodny dla przedsiębiorców, którzy cenią mobilne rozwiązania. Ułatwia zarządzanie firmą z każdego miejsca na świecie. Nie trzeba znajdować się w biurze i mieć dostępu do urządzeń wielofunkcyjnych, by kontrolować dokonywane transakcje i komunikować się z klientami. Więcej informacji na ten temat przedstawiono na stronie internetowej pod adresem oneclick-workflow.pl. Warto zdecydować się na rozbudowany system do wystawiania dokumentacji online. Jego funkcje pozwolą też na bieżącą analizę działać podejmowanych przez przedsiębiorstwo.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu