MENU
NIP 6792464444
Nazwa Firmy: TRANSFER Spółka Jawna
WWW: https://tasmaklejaca.pl/
Adres Saska 4
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-720
Telefon 12 656 00 16

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Samoprzylepne folie stosuje się do zabezpieczania różnych powierzchni przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem podczas obróbki, montażu elementów, przewozu czy składowania w magazynie, dlatego też warto używać sprawdzonych produktów pochodzących od renomowanego producenta. Firma Transfer oferuje duży wybór artykułów cenionych na rynku marek. Taśmy i folie wyróżniają się trwałością i mogą być wykorzystywane w warsztatach samochodowych, centrach logistycznych, firmach budowlanych czy zakładach przemysłowych. Oczywiście produkty tego typu stosuje się również w domu, do ochrony mebli i różnych powierzchni podczas remontów.

Folia samoprzylepna jest uniwersalna, nadaje się do naklejania na przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych, laminatów, szkła, profili aluminiowych, PCV, ceramiki, stali nierdzewnej, drewna, sklejki, wykładziny dywanowej czy rozmaitych tkanin. Artykuł jest produkowany z trwałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne folii polietylenowej PE, którą następnie pokrywa się mocnym klejem akrylowym, kauczukowym lub silikonowym. Firma oferuje produkt o różnej grubości, szerokości i sile przyczepności, więc każdy konsument bez problemu znajdzie folię odpowiednią do konkretnych warunków pracy. Ponadto istnieje możliwość zamówienia egzemplarzy w różnych kolorach (przeźroczystym, szarym, czarnym, białym, żółtym, niebieskim). Warto zaznaczyć, że usunięcie folii nie jest trudne. Materiał jest wytrzymały, więc nie rozdziera się i nie pozostawia po sobie śladów kleju. W przypadku najmocniejszych rodzajów kleju folię można najpierw podgrzać.

Przedsiębiorstwo jest przygotowane na realizację małych zamówień dla klientów indywidualnych oraz dużych dla zakładów produkcyjnych czy warsztatów.

Data dodania: 26-06-2022
Autor: Klaudia Zalewska
Źródło:
https://tasmaklejaca.pl/produkty/folie-ochronne/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu