MENU
NIP 5751886751
Nazwa Firmy: GREENHOUSE SERVICE S.C.
WWW: https://greenhouse-service.pl/
Adres Kasztanowa 12
Miejscowość Lubliniec
Kod pocztowy 42-700
Telefon 504 130 489

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na budowę tarasu. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi jeść posiłki na zewnątrz czy organizować przyjęcia w ogrodzie. Aby móc wykorzystywać taras również w czasie upałów czy letniego deszczu, warto zainstalować dobrej jakości zadaszenie. Jaki rodzaj osłony zamówić?

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup zadaszenia wykonanego z poliwęglanu. Materiał charakteryzuje się wyjątkową trwałością, odpornością na niekorzystne warunki pogodowe, wilgoć, zmienną temperaturę czy promieniowanie ultrafioletowe, więc z pewnością będzie służyć właścicielowi przez długi czas. Warto wiedzieć, że na surowcu nie osadza się kurz oraz brud. Z tego względu nie wymaga skomplikowanych prac konserwacyjnych czy czyszczenia specjalistycznymi preparatami. Ponadto materiał nie odbarwia się i zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat. Szkielet zadaszenia najczęściej wykonuje się z aluminium, które jest odporne na korozję i może być pomalowane farbą proszkową na wybrany kolor.

W przypadku osób, które chcą korzystać z tarasu przez cały rok, świetnym rozwiązaniem jest oszklenie ścian wytrzymałym szkłem hartowanym, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i prezentuje się świetnie w zestawieniu z nowoczesną architekturą. Uzyskany w ten sposób ogród zimowy umożliwi uprawianie roślin egzotycznych, które nie przetrwałyby zimy na zewnątrz. Warto również pamiętać o zamontowaniu oświetlenia, które umożliwi spędzanie czasu na tarasie w nocy. Poza tym ważnym elementem wykończeniowym jest system rynien.

Nowoczesne zadaszenie tarasu oferuje firma Greenhouse Service. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować unikatowe konstrukcje w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się zadaszenia utrzymane w rozmaitej stylistyce, więc będą pasować zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych budynków. Zadaszenia są wykonywane na wymiar.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu