MENU
NIP 712-327-57-03
Nazwa Firmy: Biocent Sp. z o.o.
WWW: https://biocent.com.pl
Adres Do Dysa 5
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-149
Telefon 517466370

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się oczyszczalnie ścieków. Warto wiedzieć, że nowoczesne urządzenia można instalować nie tylko przy zakładach przemysłowych lub innego typu przedsiębiorstwach, ale i budynkach mieszkalnych. Przydomowa oczyszczalnia to doskonały sposób na oszczędność pieniędzy oraz zadbanie o środowisko naturalne. Jednak warto pamiętać o tym, aby zamówić urządzenie od sprawdzonego producenta.

Dobrym wyborem dla wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że sprzęt będzie trwały i wydajny, jest skorzystanie z usług przedsiębiorstwa Biocent. Firma oferuje kompleksowe wyposażenie do budowy oczyszczalni ścieków różnej wielkości oraz urządzenia do przepompowywania ścieków technologicznych i wód opadowych.

Wśród kluczowych elementów, których nie może zabraknąć w oczyszczalni, znajduje się zastawka kanałowa oraz naścienna. Pozwalają one na kontrolowanie przepływu brudnej wody. Sprzęt jest uniwersalny, można go zastosować również w systemach melioracji wodnej i odwadniania dróg oraz autostrad. Produkt wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, gwarantuje obustronne uszczelnienie i został wyprodukowany ze stali nierdzewnej lub PEHD, więc jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Zastawka pasuje do wylotów kanałów prostokątnych oraz okrągłych. Do zestawu można dokupić napęd elektryczny, który ułatwia sterowanie. Ponadto firma sprzedaje klucze do zasuw, skrzynki uliczne czy trzpienie przedłużające.

Każdy klient tej firmy może skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Wykwalifikowani pracownicy odpowiadają na wszelkie pytania oraz pomogają w dobraniu odpowiedniego modelu. Warto wybrać sprawdzoną firmę, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Data dodania: 13-06-2022
Autor: Ada Wieczorek
Źródło:
https://biocent.com.pl/zastawki/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu