MENU
NIP 7773269274
Nazwa Firmy: Ebordi s.c.
WWW: https://ebordi.pl/
Adres Poznańska 3
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023
Telefon 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma mająca siedzibę w Robakowie koło Poznania to zespół specjalistów zajmujących się sprzedażą wysokiej jakości materiałów pakowych używanych między innymi przez podmioty gospodarcze działające w branży produkcyjnej, handlowej czy logistycznej. Sprzedawca z wieloletnim doświadczeniem proponuje szereg godnych zainteresowania artykułów usprawniających proces pakowania różnego rodzaju towaru. Dlatego oferta sklepu online Ebordi.pl cieszy się dużym uznaniem przedstawicieli branży e-commerce. Akcesoria ze starannie wyselekcjonowanych komponentów pozwalają w przemyślany i skuteczny sposób zabezpieczyć paczki, które często mają do pokonania nawet setki czy tysiące kilometrów. Taśma dwustronna mocna umożliwia zapewnienie wysyłanym produktom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie magazynowania lub transportu.

Powyższy sklep internetowy ma do zaoferowania w atrakcyjnych cenach warianty:

  • włókninowe,
  • piankowe,
  • foliowe,
  • tkaninowe,
  • akrylowane,
  • transferowe.

Poszczególne modele dostępne są w wersjach o różnicowanych parametrach technicznych, dzięki czemu klient może dopasować grubość oraz moc klejenia do swoich indywidualnych preferencji oraz prowadzonej przez jego firmę działalności. W asortymencie bez problemu znaleźć można produkty nadające się do mocowania luster, zewnętrznych elementów nadwozia w aucie, wykładzin dywanowych czy nośników reklamowych, takich jak banery i szyldy.

Inną propozycją sprzedawcy są ręczne i elektroniczne dyspensery do folii stretch, które pozwalają szczelnie owinąć różne produkty przed zapakowaniem. Korzystanie z takich akcesoriów znacznie przyspiesza czas pakowania, co umożliwia zoptymalizowanie kluczowych w danym przedsiębiorstwie procesów logistycznych.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu