MENU
NIP 1182094124
Nazwa Firmy: Paleczny Sp. z o.o.
WWW: https://www.paleczny.pl
Adres Kaliszówka 4
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-909
Telefon 500595959

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zużyte akumulatory oraz baterie to jeden z odpadów uznawanych za niebezpieczne. Zawarte w nich substancje po przedostaniu się do środowiska spowodowałyby jego skażenie, a tym samym stałyby się zagrożeniem również dla ludzi. Z tego względu wszystkie wyeksploatowane akumulatory muszą być odpowiednio przechowywane, transportowane, a także utylizowane.

Dobrą praktyką jest recykling akumulatorów ołowiowych oraz niklowo-kadmowych. Warszawska firma zajmująca się odbieraniem od klientów niesprawnych urządzeń magazynujących energię przekazuje je następnie do punktu, w którym odzyskiwane są cenne surowce, takie jak ołów czy kadm. Co więcej, również klemy i inne metalowe podzespoły są zdatne do powtórnego użytku. Dzięki temu akumulatory nie trafiają na składowiska, ale są całkowicie przetwarzane. Części niezdatne do ponownego wykorzystania są utylizowane zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Na stronie internetowej firmy: paleczny.pl są informacje na temat tego, jakie rodzaje baterii można przekazać do recyklingu. Skup akumulatorów odbiera urządzenia do magazynowania energii elektrycznej:

  • trakcyjne z elektrolitem żelowym lub płynnym,
  • rozruchowe,
  • pojemnościowe,
  • stacjonarne.

Przedsiębiorstwa z całej Polski mogą zatem zlecić utylizację baterii do wózków widłowych, maszyn czyszczących, podnośników magazynowych, ale także samochodów czy motocykli. Ponadto firma odbiera akumulatory do zasilania awaryjnego, do central telefonicznych czy serwerowni.

Klient, przekazując zużytą część, ma pewność, że zostanie ona w sposób bezpieczny poddana recyklingowi, a dodatkowo otrzyma za odpady korzystną cenę. Warszawska firma oferuje bardzo atrakcyjne stawki za zużyte akumulatory. Cena zawsze ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od wagi przekazanych odpadów.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu