MENU
NIP 527-14-56-878
Nazwa Firmy: bioArcus Sp. z o.o
WWW: https://bioarcus.pl
Adres Białostocka 22
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-741
Telefon 22 654 05 75

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma bioArcus zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości filtrów, mających na celu zredukować nieprzyjemne zapachy, jakie bardzo często są równocześnie szkodliwe dla środowiska naturalnego. Jednym z tego typu produktów jest filtr biologiczny antyodorowy. Przede wszystkim jego działanie sprawdza się, gdy chodzi o lotne związki biologiczne oraz dowolne substancje organiczne przedostające się do powietrza. 

Skuteczność takich filtrów wynika z tego, że zostały one zaprojektowane na bazie nowoczesnych technologii. Dzięki temu nie ma ryzyka, że nie będą działały, jak należy lub że mogłyby w jakikolwiek sposób zakłócić pracę w danym miejscu. Każdorazowo filtry dla klientów dobierane są indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki panującej w konkretnym miejscu pracy. Uwzględnione są wówczas między innymi: 

  • skład substancji lotnych, 
  • ilość wyemitowanych związków chemicznych.  

Sugerując się takimi wyznacznikami, pracownicy firmy dopasowują parametry filtra. Możliwość personalizacji przynosi pewność nabywającym, że w ich zakładzie filtr sprawdzi się świetnie. Montażem zajmują się doświadczeni pracownicy, wobec czego założony zostanie on bezbłędnie i od razu można spodziewać się doskonałych efektów. Biofiltry bazujące na złożach biologicznych są wysoce skuteczne i nieszkodliwe dla otoczenia. Idealnie sprawdzają się w miejscach takich jak: 

  • oczyszczalnie ścieków, 
  • hodowle zwierząt, 
  • firmy przemysłowe.

Kontaktując się z ekspertami, można uzyskać szczegółowe informacje na temat działania filtra. Równocześnie można też uzyskać indywidualną wycenę. Przedsiębiorstwo produkujące tego typu urządzenia ukierunkowane jest na spersonalizowane podejście do problemów klientów. To wzbudza w potencjalnych nabywcach zaufanie i pokazuje, że warto w tym miejscu zaopatrzyć się. Dodatkowo można składać zamówienia na inne wyroby, w zależności od tego, jakie panuje zapotrzebowanie w miejscu pracy. Dlatego wiele przedsiębiorstw z prezentowaną marką ma współpracę długofalową i ceni jej zaangażowanie w poszczególne projekty. 

 

 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu