MENU
NIP
Nazwa Firmy: Metal-Place
WWW: https://metal-place.pl
Adres Mickiewicza 14
Miejscowość Żuromin
Kod pocztowy 09-300
Telefon 506 496 111

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedszkola, szkoły, a także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe poszukujące wykonawców placów zabaw z pewnością zainteresują się ofertą firmy ze strony metal-place.pl. Jest to przedsiębiorstwo istniejące na rynku od dawna i zajmujące się importem oraz produkcją bujaków, karuzeli, domków, torów przeszkód i wielu innych zabawek, które sprawdzą się w instalacji na świeżym powietrzu. W ofercie firmy są także meble żłobkowe i przedszkolne z certyfikatami zgodnymi z polskimi i europejskimi normami.

Oferta skierowana jest także do placówek oświatowych i różnych instytucji publicznych, którym zależy, aby dzieci nie tylko bawiły się  bezpiecznie, ale także mogły rozwijać zdolności motoryczne w przyjaznym, kolorowym otoczeniu. Asortyment obejmuje modele zabawek o zróżnicowanych wymiarach i w bogatej kolorystyce. Wszystkie polecane produkty wykonane są z niezwykłą starannością i gwarantują bezpieczeństwo małym użytkownikom.

Produkty te wykonywane są ze specjalnej płyty z tworzywa odpornego na niekorzystne warunki pogodowe oraz działanie promieni UV i z wysokiej jakości stali ocynkowanej, która zabezpieczana jest farbami proszkowymi. Jest to firma mająca w katalogu mnóstwo ciekawych pomysłów na plac zabaw wyposażony w huśtawki i wiele innych atrakcji, pozwalających na doskonałą zabawę na świeżym powietrzu.

Wybór jest naprawdę spory, gdyż np. huśtawki mogą być rozmaicie wyposażone. W ofercie są m.in. takie modele jak:

  • równoważnie z pojedynczym siedziskiem,
  • ogrodowe z ławeczką,
  • parkowe mające siedziska naprzeciwko.

Są to urządzenia o mocnej konstrukcji, estetyczne oraz atrakcyjne cenowo, a ponieważ dostępne są w wielu interesujących modelach, każdy klient znajdzie takie, które spełnią jego oczekiwania.

Data dodania: 28-03-2022
Autor: Sandra Kaczmarek
Źródło:
https://metal-place.pl/hustawki/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu