MENU
NIP 785-167-37-77
Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Tarant
WWW: http://www.tarant.com.pl/
Adres Os.Słowiańskie 23
Miejscowość Manieczki
Kod pocztowy 63-112
Telefon 502 198 844

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Znalezienie renomowanej firmy, która zajmie się przygotowaniem profesjonalnego szkolenia BHP, to trudne i czasochłonne zadanie. Należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim kurs powinien być dostosowany nie tylko do aktualnych norm i przepisów zawartych w Kodeksie Pracy, ale i specyfiki konkretnego stanowiska, środowiska pracy panującego w zakładzie. Kogo wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy TARANT. Zdobyte doświadczenie umożliwiło przedsiębiorstwu na przygotowanie ciekawej, kompleksowej oferty, która obejmuje szkolenie BHP wstępne i okresowe przeprowadzane przez doświadczonych ekspertów. Zajęcia składają się z kilku bloków tematycznych, ogólnych zasad bezpieczeństwa oraz tych, które dotyczą konkretnych zawodów. Proponowane kursy są przeznaczone nie tylko dla pracowników, ale i kadry menadżerskiej. Dodatkowo szkoleniowcy opracują materiały edukacyjne, z których uczestnicy będą mogli korzystać również po zakończeniu szkolenia. Firma wydaje niezbędne zaświadczenia potwierdzające zapoznanie się z zasadami BHP.

Ważną informacją dla wielu przedsiębiorców będzie fakt, że w ofercie znajdują się także inne usługi, między innymi opracowanie Oceny Ryzyka Zawodowego, przeprowadzenie audyty bezpieczeństwa wraz z dokładnym opisem obszarów, które nie spełniają aktualnych norm. Co więcej, specjaliści mogą pomóc w dostosowaniu podmiotu do zaleceń przygotowanych przez organy kontrolne.

Szkolenia BHP odbywają się w Poznaniu w siedzibie firmy lub w zakładzie należącym do zleceniodawcy. Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, które ma ugruntowaną pozycję na rynku, dba o klientów i oferuje profesjonalne doradztwo. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Data dodania: 23-03-2022
Autor: Julianna Baranowska
Źródło:
http://www.tarant.com.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu