MENU
NIP
Nazwa Firmy: Aqua Serwice
WWW: http://aqua-serwice.pl/
Adres Krzywoustego 16
Miejscowość Oleśnica
Kod pocztowy 56-400
Telefon 663 322 999

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zakup wody do biura powinien być dobrze przemyślany. Przedsiębiorcom zależy na korzystnej cenie, ale też dobrej jakości. Na co się zdecydować? W jakich sytuacjach sprawdza się woda butelkowana, a kiedy lepiej zainwestować w dystrybutor wody?

Bez wątpienia ciekawą opcją jest pojemny dystrybutor. Ten produkt sprawia, że woda dla firm we Wrocławiu jest tańsza bez utraty jakości. Butelkowanie i rozlewanie płynu odbywa się zgodnie z najlepszymi standardami branży, co potwierdza certyfikat HACCP. Co ciekawe, za pomocą dystrybutora można dozować wodę gorącą i schłodzoną. To doskonała alternatywa dla czajników elektrycznych, które pobierają dużo prądu i wpływają na rachunki za utrzymanie biura. Woda dozowana z dużego pojemnika sprawdzi się do:

  • zadbania o zdrowie i odpowiednie nawodnienie pracowników,
  • częstowania gości przychodzących do firmy i partnerów biznesowych,
  • budowania wizerunku nowoczesnego, profesjonalnie prowadzonego biura.

Niekiedy jednak lepszym rozwiązaniem są butelki. Wykorzystuje się je w sytuacjach, gdy pracownik nie ma dostępu do dystrybutora. Dzieje się tak na przykład w trakcie realizowania zleceń poza siedzibą firmy, na eventach i na delegacjach. Odpowiedniego nawodnienia potrzebują nie tylko pracownicy biurowi, ale też terenowi.

Więcej informacji o dostawach wód można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem aqua-serwice.pl. Przedstawiono tam ofertę dystrybutora górskiej wody źródlanej Żywiec Perła. Klienci mogą liczyć na szybkie dostawy i atrakcyjne ceny. Co ważne, skład płynów nie jest w żaden sposób modyfikowany. Czystość substancji jest regularnie monitorowana. Na dostawę wody gazowanej lub niegazowanej w butelkach o różnej pojemności mogą zdecydować się też klienci indywidualni.

Data dodania: 21-03-2022
Autor: Julita Rutkowska
Źródło:
http://aqua-serwice.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu