MENU
NIP 9348015
Nazwa Firmy: prace.edu.pl
WWW: https://www.prace.edu.pl/
Adres Skrytka pocztowa 220
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-960
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dla większości osób praca licencjacka jest pierwszym dziełem naukowym, jakie tworzą w życiu. Praca ta znacznie różni się od prac zaliczeniowych, jakich wiele pisze się na studiach, ma znacznie ostrzejsze wymogi, których bezwzględnie trzeba przestrzegać, a także większą objętość. Jej pisanie może sprawić różnego rodzaju problemy, dlatego warto korzystać ze wsparcia. Jest ono najczęściej kojarzone z osobami, które zupełnie nie potrafią napisać swojej pracy czy nie mają na to czasu, ale wsparcie zaprezentowane na stronie prace.edu.pl przydaje się też w wielu innych przypadkach.

Pomoc na miarę potrzeb

Dla osób lubiących swoje studia i zainteresowanych studiowaną dziedziną pisanie pracy wieńczącej dany etap edukacji na pewno będzie też ciekawą przygodą i przyjemnym doświadczeniem. Wielu studentów ma jednak problem w przypadku braku czasu. Studia często są łączone z pracą zarobkową, a do tego przecież jeszcze trzeba chodzić na zajęcia oraz przygotowywać się do egzaminów z poszczególnych przedmiotów. Prace licencjackie zaś muszą być napisane z wielką uwagą, dlatego trudno jest zrobić to z doskoku, poświęcając temu mało czasu i uwagi. Co prawda jest to możliwe, ale istnieje wówczas ryzyko, że dzieło będzie kiepskie, wobec czego uzyskana ocena będzie niska.

W takich przypadkach można zgłosić się do redaktorów z zaprezentowanego portalu, by wsparli w preferowanym przez siebie zakresie. Może to być na przykład redakcja i korekta napisanej pracy czy też jej uzupełnienie, stworzenie brakujących elementów, jak spis treści, bibliografia, formatowanie czy sprawdzenie poprawności pod kątem na przykład formalnym. Szczególnie często jednak wybiera się wsparcie w postaci gromadzenia źródeł, tym bardziej że nie wszyscy studenci orientują się dokładnie, jakie źródła nadają się do zacytowania i wykorzystania w pracy, a jakie nie są wiarygodne.

Szybkie działanie

Dzięki temu, że portal działa przez okrągłą dobę, jest też świetnym miejscem do uzyskania wsparcia również w awaryjnych sytuacjach, na przykład gdy praca została odrzucona i szybko trzeba napisać nową, został wykryty plagiat i treść trzeba poprawić bądź student w ostatniej chwili przypomniał sobie o terminie.

Data dodania: 10-03-2022
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://www.prace.edu.pl/pisanie-prac-licencjackich

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu