MENU
NIP
Nazwa Firmy: Złoty Wiek Seniora
WWW: https://zloty-wiek-seniora.pl/
Adres Chmielna 2
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00--02
Telefon 508 763 733

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Sprawowanie opieki nad schorowanym czy niesamodzielnym z powodu wieku seniorem jest dla jego bliskich obciążające, więc warto skorzystać w tym z fachowej pomocy. Często wydaje się, że nie można pozwolić sobie na takie rozwiązanie, gdyż prywatna opieka jest zarezerwowana tylko dla najzamożniejszych, ale nie jest to prawda. Stołeczna agencja opieki nad seniorami prezentująca się na stronie zloty-wiek-seniora.pl kieruje swoją ofertę do osób o różnym budżecie. Można z niej skorzystać między innymi dzięki temu, że oferowane są różne zakresy pomocy. Nie mając wielkich środków, można korzystać z niej rzadziej i w mniejszym zakresie, a i tak na pewno będzie to nieocenione wsparcie.

Oferta ta jest niezwykle elastyczna, opiekunka może zjawiać się w domu swojego podopiecznego kilka razy w tygodniu, zależnie od potrzeb, wykonywać różne prace w czasie wizyty trwającej od dwóch do sześciu godzin. Zadania, jakie można przed nią postawić, to pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, robienie zakupów, zabieranie podopiecznego na spacer, umawianie wizyt u lekarzy, płacenie rachunków czy przygotowywanie posiłków. Można zatem na przykład wynajmować taką osobę do tych prac, których nie można wykonywać samodzielnie, co nie zawsze będzie wymagało codziennych wizyt, a to pozwoli zminimalizować koszty. Zresztą cennik takiej opieki nad osobami starszymi nie jest wygórowany, o czym można przekonać się, zaglądając na podaną stronę.

Atrakcyjne są także koszty dużo bardziej zaawansowanej opieki całodobowej. Korzystają z niej przede wszystkim osoby mieszkające samotnie, niechcące przenieść się do domu opieki, ale wymagające 24-godzinnego wsparcia. Opiekunka zamieszka z taką osobą i będzie nieustannie nad nią czuwać.

Oczywiście opieka taka ma też bardzo ważny inny aspekt - opiekunka dla wielu osób, zwłaszcza samotnych, jest cennym towarzyszem. Wspólne rozmowy, spacery, gry i inne rozrywki poprawiają samopoczucie osobom, które czują się osamotnione, nie wychodzą z domu i mają wrażenie, że znajdują się na bocznym torze.

Data dodania: 25-02-2022
Autor: Ada Wieczorek
Źródło:
https://zloty-wiek-seniora.pl/cennik/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu