MENU
NIP 7773231923
Nazwa Firmy: Hale Namioty S.C
WWW: https://www.halenamioty.com.pl/
Adres Lipowa 6
Miejscowość Stęszew
Kod pocztowy 62-060
Telefon 881 440 262

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma przedstawiona pod adresem halenamioty.com.pl zajmuje się wynajmem namiotów. Wśród usług można znaleźć  montaż i serwis różnego rodzaju konstrukcji.

Wysokiej jakości tworzywa zapewniają wykonanie namiotów zgodnie z wymogami klienta. Do ich produkcji stosowane są takie materiały jak wysoce trwałe płyty warstwowe oraz blachy trapezowe. Hale zostały wzmocnione przy użyciu specjalnych aluminiowych profili. Obiekty przeznaczone do zastosowania w przemyśle lub do magazynowania produktów są wyposażone w bramy wjazdowe dostosowane do dużych pojazdów, w tym także wózków widłowych. Na życzenie klienta hala jest wyposażona w dach nieprzepuszczający promienie słoneczne. Hala namiotowa spełnia wymogi bezpieczeństwa i może być wygodnie wykorzystywana przez cały rok. Przedsiębiorstwo starannie dobiera rozwiązania konstrukcyjne oraz dokładnie sprawdza jakość zastosowanych elementów. Wszystko po to, aby zapewnić klientom konstrukcje o wysokiej trwałości.

Proponowane rozwiązania świetnie sprawdzają się dla przedsiębiorstw działających w branży związanej z handlem, magazynowaniem, logistyką oraz sprzedażą różnych produktów. Mogą być wykorzystywane nawet w roli tymczasowego zakładu przemysłowego. Stanowią atrakcyjną cenowo i czasowo alternatywę dla budynków. Są projektowane w ten sposób, aby być odpornymi na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu lub śniegu. Dzięki zabezpieczeniu przed szkodliwymi czynnikami w środku namiotu można przechowywać urządzenia i maszyny.

Przedsiębiorstwo oferuje konkurencyjne stawki i realizuje zlecenia w ekspresowym tempie. Konstrukcje doskonale nadają się  do zastosowania w przemyśle oraz do organizacji imprez kameralnych i masowych.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu