MENU
NIP 9462643398
Nazwa Firmy: INSTAL-FILTER SA
WWW: https://instalfilter.pl/
Adres Północna 1a
Miejscowość Kościan
Kod pocztowy 64-000
Telefon 65 535 12 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zakłady przemysłowe mają duży wpływ na jakość powietrza, jakim oddychają mieszkańcy miast. Z tego względu tak ważne jest stosowanie niezawodnych i sprawdzonych filtrów, których zadaniem jest pozbywanie się szkodliwych cząsteczek. Częste oddychanie zanieczyszczonym powietrzem zwiększa ryzyko pojawiania się groźnych chorób, dlatego o filtrach powinny pomyśleć przede wszystkim osoby zarządzające ciepłowniami, zakładami przetwórczymi oraz fabrykami. Składa się na nie cyklon odpylacz, zaliczany do filtrów mechanicznych o nieskomplikowanym działaniu. Znajduje on zastosowanie głównie w przemyśle i cechuje się zwartą budową. Ze względu na brak delikatnych i ruchomych części rzadko się psuje. Produkty tego typu odnajdują się w przestrzeniach, w których panują wysokie temperatury.

Dzieli się je na cyklony komorowe, poziome, pojedyncze oraz bateryjne, które różnią się od siebie budową i sposobem działania. Wszystkie z nich mogą filtrować spaliny oraz gazy zimne. Cyklony odznaczają się prostą obsługą i cichą pracą. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców zainteresowanych nowoczesnymi i wydajnymi systemami. Służą one do odpylania dużych frakcji pyłowych, co przekłada się na lepszą jakość powietrza. Systemy te są na tyle uniwersalne, że znajdują zastosowanie niemalże w każdym zakładzie.

Więcej informacji na ich temat zaprezentowano na stronie instalfilter.pl. Jej właścicielem jest zaufana i doświadczona firma mająca w asortymencie nowoczesne odpylacze polecane przez dotychczasowych użytkowników. Dzięki nim przedsiębiorstwa stają się bardziej ekologiczne i zmniejszają emisję szkodliwych związków do atmosfery, co polepsza ich wizerunek. Uzyskują one znakomite efekty, a wszystko to przy znikomych kosztach. Do najczęściej stosowanych zalicza się odpylacze mechaniczne o prostej budowie. Są one stosowane także w placówkach medycznych, laboratoriach oraz przemyśle drzewnym.

Zaletą odpylaczy dostępnych w firmie jest możliwość pracy w trudnych warunkach. Innymi słowy, sprawdzają się one w przestrzeniach, w których panują wysokie lub bardzo niskie temperatury. Odpowiednio dobrane modele służą przez lata i zmniejszają ryzyko pojawiania się awarii w zakładach, co wiązałoby się z przestojami. Zabezpieczają one przed rozprzestrzenianiem się szkodliwych pyłków we wnętrzach, dlatego wpływają na bezpieczeństwo personelu.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu