MENU
NIP 5222919396
Nazwa Firmy: HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
WWW: https://shinego.pl/
Adres Wałowicka 19A
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02--45
Telefon +48 22 863 64 71

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Maszyny do czyszczenia butów stają się nieodłącznym elementem wyposażenia obiektów użyteczności publicznej, w tym m.in. urzędów, korporacji czy instytucji bankowych. Tego typu urządzenia wpływają na renomę danego obiektu oraz pozwalają zadbać o obuwie w ciagu kilkudziesięciu sekund. Jest to szczególna wygoda dla samych pracowników, którzy w każdym momencie są przygotowani na ważne spotkanie i codzienną obsługę kontrahentów. Oczywiście to samo tyczy się klientów, którzy odwiedzając daną instytucję chcą być traktowani poważnie, a z mocno zabłoconymi butami może to być trudne.

Warszawska marka HEUTE zajmuje się produkcją nowoczesnych maszyn służących do czyszczenia oraz polerowania obuwia. Firma proponuje różne czyszczarki do butów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. W asortymencie sklepu dostępne są następujące modele:

  • COSMO PLUS (niewielka maszyna nadająca się do użytkowania przez kilku czy kilkunastu firmowych pracowników),
  • POLIFIX 2 (urządzenie o niewielkich wymiarach dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, które sprawdzi się na mniejszych powierzchniach),
  • SOLAMAT 90 oraz SOLAMAT 150 (duże maszyny do czyszczenia, z których mogą korzystać zarówno pracownicy, jak i klienci odwiedzający obiekt),
  • ELLIPSE (czyszczarka wyróżniająca się nowoczesnym stylem wykończenia - idealny wybór dla wymagających klientów).

Na stronie można zapoznać się ze zdjęciami oraz szczegółowymi parametrami każdej z proponowanych maszyn. Warto podkreślić, że urządzenia zostały wykonane z ekologicznych recyklingowanych komponentów, takich jak m.in. stal, drewno oraz wełniana przędza. Jest to więc również doskonały wybór dla firm wyznających wartości eko.

Oferta dotyczy krótko- lub długoterminowego wynajmu, a warunki współpracy są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Koszt wynajęcia czyszczarki do obuwia wynosi zaledwie kilka złotych za dzień użytkowania sprzętu. Ponadto przeszkoleni pracownicy zajmą się serwisem maszyn i wymianą na nowy. To wszystko bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

Data dodania: 12-02-2022
Autor: Julianna Baranowska
Źródło:
https://shinego.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu