MENU
NIP 6070085358
Nazwa Firmy: TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl
WWW: https://jarajto.pl/
Adres Podanin 50
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Telefon +48883883259

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Mimo iż na rynku polskim działa już sporo sklepów sprzedających wyroby konopne, to wciąż tego typu oferty budzą wiele wątpliwości wśród odbiorców. Trzeba jednak podkreślić, że sprzedawcy działają w pełni legalnie, a proponowane produkty takie jak m.in. susz CBD czy olejki konopne zawierają znikome ilości THC. Tak więc absolutnie nie są to preparaty uzależniające czy szkodliwe. Na stronie dostępnej pod adresem jarajto.pl można zapoznać się z bogatym asortymentem wyrobów konopnych wraz z niezbędnymi akcesoriami i sprzętem wykorzystywanym podczas zażywania olejków, suszu, haszu czy izolatów.

Sporym zainteresowaniem cieszy się bongo szklane z dyfuzorem oraz filtracją. Tego typu sprzęt oczyszcza spalaną substancję chroniąc maksymalnie płuca palacza. Dodatkowo, w oferowanych bongach można umieścić lód, aby zapewnić jeszcze lepsze doznania. Na firmowym blogu udostępniono liczne porady na temat wyboru właściwego modelu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz doświadczenia palacza, a także przydatne instrukcje dotyczące choćby prawidłowego przechowywania i czyszczenia posiadanego bonga. Sprzedawca współpracuje wyłącznie ze znanymi producentami, dzięki czemu klient ma pewność w kwestii jakości zamawianego sprzętu. Co więcej, marka udziela gwarancji na sprzedawane bonga szklane i w razie stłuczenia zwraca 50 % wartości. Na stronie dostępne są tradycyjne proste bonga oraz sprzęty wyróżniające się zabawnym czy oryginalnym kształtem lub motywem. Klienci znajdą się bonga szklane nawiązujące do m.in.:

  • postaci i motywów z filmów (Venom Carange, oko Saurona, czarny goblin),
  • bohaterów gier komputerowych (Singed Pszczelarz, Lodowe Topory Olafa).

Jak więc widać, poza samą użytecznością zamawianego bonga, klienci mogą także zadbać o aspekt estetyczny, dzięki czemu urządzenie stanie się oryginalną dekoracją wnętrza. Różnorodność motywów przyda się również podczas wybierania bonga dla znajomego o określonych zainteresowaniach.

Ważne, aby zaopatrywać się w wyroby konopne i dodatkowe sprzęty wyłącznie u sprawdzonych oraz legalnie działających dostawców. Obsługa sklepu dysponuje ogromną wiedzą i dlatego chętnie doradzi w wyborze odpowiednich produktów. Szczególnie ważne jest, by początkowi palacze wybierali susz czy hasz o mniejszej mocy, a dopiero z czasem zamawiali wyższe stężenia preparatów. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu