MENU
NIP
Nazwa Firmy: BOX-PRINT.eu
WWW: https://box-print.eu
Adres Narwicka 2a
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-577
Telefon 58 320 73 15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorstwo opisane na stronie internetowej box-print.eu gwarantuje zróżnicowany zakres usług poligraficznych. Specjalizuje się w wykorzystaniu druku cyfrowego, UV oraz hybrydowego. Działa jako drukarnia opakowań kartonowych, wykorzystując urządzenia i materiały dostosowane do tego rodzaju druku. Przyjmuje jedynie wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy zapewniają klientom także profesjonalne doradztwo w wyborze sposobu wykończenia.

Wysokogatunkowe surowce gwarantują wydruki zgodne z wymogami usługodawcy.  Przedsiębiorstwo wykorzystuje ekologiczne materiały, a także korzysta z maszyn UV. Dostosowuje powierzchnię opakowania do oczekiwań klienta poprzez takie metody wykończenia jak lakierowanie, foliowanie oraz hot-stamping. Dzięki temu produkt zyskuje nie tylko zabezpieczenie przed uszkodzeniem, ale również jest bardziej atrakcyjny w oczach klienta. Przedsiębiorstwo oferuje trzy rodzaje foliowania, w tym matowe, na wysoki połysk oraz typu soft-touch.

Inna ciekawa forma wykończenia opakowania to druk metalizowany. Polega on na pokryciu powierzchni folią metaliczną, która odbija światło, przez co produkt jest łatwiej dostrzegalny. Wykończenie poleca się do opakowań, w których mają znaleźć się ekskluzywne produkty, w tym alkohole, słodycze oraz kosmetyki z wyższej półki. Do wyboru są również etykiety IML, które odznaczają się wysoką wytrzymałością, jako że łączą się z opakowaniem.

Drukarnia zapewnia przystępne oferty cenowe i wykonuje zlecenia w ekspresowym tempie. Działa głównie na terenie Gdańska, choć realizuje zlecenia również dla przedsiębiorstwa z całej Polski. Z dotychczasowymi realizacjami można zapoznać się na stronie internetowej.

Data dodania: 24-01-2022
Autor: Julita Rutkowska
Źródło:
https://box-print.eu/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu